Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Tömegközlekedésen vicces/érdek...

Tömegközlekedésen vicces/érdekes jelentet?

Figyelt kérdés

Szoktatok látni, vicces, érdekes, jelenetet, beszélgetést?

Ha igen, mi volt az, és hol?

Nekem egyszer a buszon, egy hapek az ajtónál állt, lazán, táska a lábánál, kinyílik az ajtó a megállóba, még gurult a busz, legurult a táskája a lépcsőn, tök lazán lemegy érte, és vissza szállna, erre becsukódik az ajtó. :D


2010. szept. 30. 17:08
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Megállóban áll az öregasszony seprűvel. Száll fel erre a vezető kiszól neki: Csókolom csak nem lerobbant? A néni értette a poént és ő is mosolygott rajta :D
2010. szept. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
97%
velem az volt felszáll egy férfi leül nagy táskával elővett egy üveg lekvárt meg egy kiflit mártotta bele a kiflit meg itta a lekvárt szó szerint félig megette az üvegből felálll kinyitja az ablakot és kidobta a lekvárosüveget vicces volt de hát balesetveszélyes is
2010. szept. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Ahoj!


Végre egy jó kérdés...


Volt persze, a kedvencem, hogy a HÉVen az utolsó kocsitól az elsőig rohantam a kalauz elől, és miután 6 kocsin át üldözött, és jött, hogy megleckéztessem maga alatt elvágta a fát: megkérdezte a kötelezőt - Jegyeket, bérleteket! - na erre én felmutattam a bérletem...szegény nem jutott szóhoz :D


A másik: hajnalban mentünk metróval, a padon alszik egy csövi, majd felkel és megkérdezi: "Hol vagyunk?", erre mondtam neki, hogy most jön a Batthyány tér, válasz: "neb@szki, az előbb is ott voltam!"


A harmadik: Nyíregyházáról mentünk volna IC-vel, erre felszállunk, leülnénk, erre a helyünkre elkezdenek pakolni utasok...na akkor jött a hitetlenkedés, hogy nekünk ide jegyünk van, ők meg azt mondták, hogy nekik is...na jött a szembesítés, a jegyek egymás mellé kerültek, kocsiszám, ülés stimmelt, csak a mi jegyünket a barátom rossz napra kérte, eggyel előtte :) na neki szerencséje volt, mert ő még le tudott szállni Nyíregyen, előttem és a másik haverom előtt bevágódott az ajtó és elindult a vonat. Ami jó volt, hogy minden jegyünk a leszállt barátomnál maradt :)


Üdv: Szergej

2010. szept. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
97%
Viccesnek annyira nem vicces, de az eséseken lehetett röhögni. Télen ment a busz és egy utcából fordult ki egy autó, pedig a busznak lett volna elsőbbsége. A busz fékezett egy hatalmasat, akik álltak kib*szott nagyot estek, egyik osztálytársamnak pedig elrepült a telefonja az öléből. Meglett utána amúgy.
2010. okt. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem a legjobb sztori, amikor 2 városlakó elkezdett dulakodni azon (1992 ősz, 73 busz), hogy melyikük nyomja meg a leszállásjelzőt! Ha nem látom, nem hiszem el!
2010. okt. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
90%

09-30 19:54 igen, onnan van, de azért jó poén :P

valakinek eztis megkellett próbálnia

2010. okt. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
de jók xD ma villamoson egy bácsi lelkesen ecsetelt valamit, amire már nem emlékszem de mondott olyanokat, hogy "Biztosan templomba jár ha ilyen a viselkedése!" meg " Ki tudja melyik bolygókon van még élet vagy örökélet hát kitudja..? villamoson tök kuss lámpánál álltunk. bácsi prédikálása pedig betöltötte a járműt:D emberek nagy része nevetgélt meg mosolygott:D jó volt végre nem komor arcokat látni:D
2010. okt. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
Osztálytársam a busz hátsó ajtaján akart felszállni becsukódott az ajtó, erre becsípte, aztzán megint kinyitotta, megint becsípte...mondom szegény gyerek ez fájhatott neki :D
2012. márc. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

24-es villamoson régebben rendszeresen a sofőr városnézős villamosost játszott. Minden megállónál elmondta mik vannak ott, saját sztorikat is mesélt, most jobbra ez, most balra meg ez...


Éjszakai buszon rendszeressen vannak elég fura fazonok.

Volt mikor 5en voltunk és felszáll még egy társaság akik hoznak egy nagy elemes rádiót ami jól szólt. Zenét nyomtak rajta, és mi, meg ők elkezdünk táncolni a buszon...


Villamosnak nyitvamaradt az ajtaja..

Odacsukta egy ember kezét, és elindult, a csávó csak a középső kapaszkodót fogta és felállt arra a kis lépcsőre ami még kilóg. De megállt a villamos.


A Combinon van mozgássérült jelző. Megnyomtam egy megálló előtt. Erre mérges hang a hangszórókból: "NEm kéne szórakozni a mozgássérült jelzővel!"

(Mivan ha tényleg az vagyok?)


Busz nem állt meg a megállóban csak integetett.


IDős nénike pont azt a helyet nézte ki magának a villamoson ahol én ültem.

OOdaáll elém, mondja, hogy nem tervezem átadni a helyet az idősebbeknek?

Körbenéztem, azt mondom kapásból 4 szabad helyet számolok 5m-es körzetben, most akkor hadd ne álljak már fel.

Aztán még elkezdett magyarázni, hogy papapapaa...


Egy téli nap rosszul lett egy srác a villamoson, odahányt a sarokba...

Kinyitottam az ablakot, és mellettem egy banya elkezdett sírni, hogy a -10 be ne nyissak ablakot, mert megfázik, ha melegem van menjek gyalog...

2012. márc. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Teli tömött csuklós buszon (3 sorba álltunk rajta) fesztivál után csávó áll mellettem, kis fél literes üveg pálinkát előveszi és elkezdi körbekínálgatni :D

Nem kért belőle senki, kb 5 perc múlva nézek oda a csávó meg épp teszi el az üres üveget :D


Multkor szállok fel a buszra, megállok a csuklóba. Mellettem angolul beszélget egy kissebb csoport, kicsit arrébb meg megint egy külföldi csoport beszélget(nem magyarul) :D Közelbe egy magyar szót se hallottam :)

2012. márc. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!