Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Tömegközlekedésen vicces/érdek...

Tömegközlekedésen vicces/érdekes jelentet?

Figyelt kérdés

Szoktatok látni, vicces, érdekes, jelenetet, beszélgetést?

Ha igen, mi volt az, és hol?

Nekem egyszer a buszon, egy hapek az ajtónál állt, lazán, táska a lábánál, kinyílik az ajtó a megállóba, még gurult a busz, legurult a táskája a lépcsőn, tök lazán lemegy érte, és vissza szállna, erre becsukódik az ajtó. :D


2010. szept. 30. 17:08
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Nyugdíjas bácsi nem kapaszkodott, mondván gumi van a botja végén, az megvédi. (Pécsen volt ez.) Majdnem elesett. Mosolyogtam rajta. Nem azért mert gonosz vagyok hanem mert egy régi vicc ugrott be róla.
2012. márc. 11. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 delusion válasza:

Pest megye déli-délkeleti része, Volánbusz helyközi járat, tipikusan olyan, ami mindig tele van/volt, oldskool csuklós busz jó sok ajtóval.


Egy adott megállóban kidobálta az utasokat a sofőr, aztán indultunk tovább. Igen ám, de a hátsó ajtót nem csukta be, vagy lehet hogy be akarta csukni, csak valami műszaki gebasz adódott. Szóval a következő megállóig, azaz egy jó öt kilométeren át nyitott hátsó ajtóval utaztunk... :) ami határozottan nem vicces, főleg hogy februárban volt ez talán, de azóta se volt velem ilyen. Fostam nagyon akkor, mert tele volt a busz, és persze az ajtónál álldogáltam pont.

2012. júl. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
De tudok ám: Egy öreg mamóka először is a végállomás előtt megnyomta a jelzőt, ami teljesen fölösleges, utána természetesen mikor állt fel? A kanyarnál. A hátsó ajtótol előreszaltózott a vezetőfülkéig. A sofőr meg megkérdezte tőle: - Mi van Mamikám, csak nem szilvásbukta volt fizikából? XDDD
2013. márc. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Barbara43 válasza:
Sulibuszon támaszkodott egy osztálytársam az ajtónál. Erre nyílik az ajtó, ő meg szépen lassan beesik az árokba..
2017. máj. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!