Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A BKK ellenőrei miért nem...

A BKK ellenőrei miért nem mernek a hajléktalanoktól is jegyet kérni?

Figyelt kérdés
Másrészt bírságolni is kellene a hajléktalanokat, mert a büdös mocskos ruhájuk beszennyezi a villamost. Esetleg külön hajléktalanok szóló slummos járatot indítani, amin minden nap a saját mocskukban járhatnák a várost.
2022. dec. 5. 15:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
71%

Mert fizetni úgyse fognak, de ha az ellenőr sokat erősködik, akkor még a "jogvédők" is rájuk szállnak, hogy hogy merik betartatni az utazási feltételeket.

#3 A köztereseknek, akik Budapest esetében gyakran együtt járnak az ellenőrökkel, már van eszköz a kezükben, de ők sem szoktak tenni semmit.

2022. dec. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Na igen, meg a c-típusú a másik védett fajta... én is meg tudnám oldani, pl egy késsel, de inkább megveszem a bérletet, a kényelem miatt... nem ér annyit 9500 forint, hogy büntetőügybe keveredjek.
2022. dec. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen nincs gusztusuk hozzá. Ha elég koszos és büdös vagy, ingyen utazhatsz a BKV-n.
2022. dec. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
#11 : Nem lehet, hogy nem erősödni kellene, hanem a szabályok szerint eljárni?
2022. dec. 6. 14:25
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
14. Taníts, mester! Hogyan járjon el az ellenőr szabályok szerint?
2022. dec. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
#15 : A 8 általános kiszenvedése után szerintem kellene valami szakirányút tanulni! Talán akkor nem tátott szájjal csodálkozna a munkája közben előálló helyzetekre, hanem felkészülten érkezne! Mondjuk a 8 általánosért tényleg jobban megéri a havi negyed millió...
2022. dec. 6. 14:39
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Értelmes választ vártam volna. Ez, amit írsz csak demagóg, süket mellébeszélés. Szóval, mit is tegyen egy egyetemi professzor, ha a sors úgy hozza, hogy ellenőri munkát vállal? A szakiránya lehet bármi neked tetsző.
2022. dec. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
#17 : A professzor ott kezdje, hogy szerezzen olyan szakképesítést, amivel a foglalkozás és a feladat végezhető.
2022. dec. 6. 14:48
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Arra próbálok rávilágítani, hogy semmiféle megoldást nem tudsz arra, hogy mit tehet egy szolgáltató vállalat embere, ha az ügyfél nem együttműködő.

Ez nem a mi feladatunk. Nem az enyém, nem a tied. De amikor kérdést teszel fel, és értelmes választ is próbálunk adni (én is elég hosszan írtam), akkor csak annyit tudsz felhozni, hogy alkalmatlan.

És ítélkezel, ítélkezel. De te tudod.

2022. dec. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!