Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Külföldi diákigazolvánnyal...

Külföldi diákigazolvánnyal lehet-e BKV bérletet vásárolni? Lent.

Figyelt kérdés
Egy hónapig az ELTE-re fogok járni és érdekelne, hogy vehetek-e diákbérletet külföldi diákigazolvánnyal, mielőtt megkapnám az ottani diákom?
2010. szept. 30. 22:23
1 2
 11/14 anonim válasza:

Kedvezményezett:

Az EU, EGT tagállam és Svájc állampolgára, aki ezen államok nappali és esti oktatásban részt vevő tanulója, hallgatója


Szükséges iratok:

Az !!!!érintett államokban kibocsátott diákigazolvány!!!!, nemzetközi diákigazolvány, 16 éven aluli külföldi gyermek esetében útlevél vagy személyi igazolvány


BKV honlapról kimásolt szöveg. Innentől kezdve magyar szövegértés kérem szépen.

Segítek, LEHETSÉGES!

2011. ápr. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Evelin5687 válasza:
de mi van akkor ha nem EU tagállamból érkezik a cserediák augusztusban és még 3hétig nem kapja meg az itteni egyetemtol a diákiját?
2013. júl. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Akkor vesz szépen teljesárú bérletet mint bárki más.
2013. júl. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Szerintem csak az szükséges, hogy a diákod érvényes legyen. Én Németországban anno tudtam mindenből venni diákot, nem csak a tömegközlekedéshez jegyet, de még strandbelépőt is.
2016. aug. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!