Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A kecskeméti Mercedes gyárban...

A kecskeméti Mercedes gyárban holnap ugyanúgy dolgoznak, ahogy az elmúlt napokban? Nincs ilyen ünnepi leállás/változás stb, ami érintené a mercis volán járatokat?

Figyelt kérdés
Menetrendeken fent van egy busz hogy megy, és a gyár munkarendje szerint megy ami persze nem publikus, így hiába telefonáltam be hogy érdeklődjek, nem tudtak választ adni a kérdésemre a volánnál ha már az ő buszuk/járatuk. Mercinek nem látok kint ilyennel kapcsolatos telszámot, szóval hátha valaki aki ott dolgozik meglátja a kérdést, mert az egyik ilyen busszal utaznék holnap, csak konkrétan senki se tudja hogy tényleg menni fog vagy sem.
2022. dec. 22. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez mennyire tróger már. Ha a kecskeméti buszállomáson sem tudják, akkor vége mindennek, be lehet szántani az egész foskupac Volánbuszt.
2022. dec. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 3 hete egy szolnoki buszról érdeklődtem volna, se a jegyellenőr, se a sofőr, se a pénztáros "információ pultos" nénike se tudott választ adni mikor azt kérdeztem hogy XY busz 21-22-23-án ugyanúgy közlekedik-e vagy sem. Én már nem lepődöm meg semmin.
2022. dec. 22. 20:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg a menetrendek.hu-n az adott napra. Ha jár aznap, ki írja, ha nem, akkor nem.
2022. dec. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3 több alkalommal volt hogy ki volt írva, közben nem ment.


Ráadásul, a menetrendek azt irja hogy az 1esrol indul, egy srác megkérdezte a a pénztárnál, ott mondták hogy a 9esről megy. A 9es tábla irja is hogy fegyvernek.


Ebben az országban semmit nem lehet már elhinni...

2022. dec. 23. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!