Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogy lehet elintézni, hogy...

Hogy lehet elintézni, hogy egy teljes kocsiban egyedül utazzak vonaton? Utálok minden embert, nem fogok másokkal együtt utazni!

Figyelt kérdés

2022. dec. 23. 08:25
 1/9 Revolúcióbiológus ***** válasza:
100%
Lehet külön kocsit kérni a vasúttársaságtól. Sőt, akár külön vonatot is és akkor menetrendben sem kell igazodnod a többi utashoz. Mondjuk szerintem olcsóbb, ha elbújsz a kerékpárszállító kocsiban vagy a mosdóban.
2022. dec. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Különkicsit foglalsz. Vagy jól választod meg az utazás időpontját. Többször utaztam úgy, hogy körülbelül 1 utas / 1 vagon volt a vonat kihasználtsága…
2022. dec. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Helyjegyes vonaton megveszed az összes helyjegyet abban a kocsiban, azon a viszonylaton.

Bár talán jobban járnál, ha kezeltetnéd magadat: lehet, hogy olcsóbb amellett, hogy hasznosabb.

2022. dec. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Lefoglalsz egy egész vagont, úgy. De ezért jó mélyre kell a pénztárcádba nyúlni, előre szólok. ;)
2022. dec. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél autót.
2022. dec. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

"Helyjegyes vonaton megveszed az összes helyjegyet abban a kocsiban, azon a viszonylaton."

A kaller attól még oda fogja ültetni azokat akiknek nem jutott hely.



Itt vannak az infók kérdező: [link]

Vagy legyél te a mozdonyvezető! :D

Meg tudlak érteni, én is gyűlölök utazni tömegben. Sokszor inkább kint állok a kocsi végében ha sokan vannak.

2022. dec. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg intézz el egy újabb vilagjárványt.


Az első covid hullám alatt volt, hogy hétköznap reggel fél 8-kor egyedül ültem egy elővárosi vonat kocsijában. Elég szürreális élmény volt.

2022. dec. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%
Telefingod a kocsit, amibe felszállsz.
2022. dec. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
64%
Mi a franc? Kinek képzeled te magad, kérdező? Vegyél vissza, mert úgy látom, hiányzik egy maflás valakitől! Vegyél annyi jegyet, hogy ne maradjon elég a többi embernek a vagonban, de amúgy meg ne játszd itt a kiskirályt, mert nem vagy az! Pfff
2022. dec. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!