Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Az 51-es villamossal veszélyes...

Az 51-es villamossal veszélyes utazni, tekintve, hogy rossz környékeken megy?

Figyelt kérdés
Az 51-es villamossal kell majd egyik nap utaznom. Az a kérdésem, hogy mennyire veszélyes ezzel a villamossal utazni? Tekintve, hogy nem a legjobb környékeken megy? Ferenc krt/Mester utca, Gubacsi út, Illatos út, Kén utca, és Pesterzsébet lerongyolódott részei. Vannak agresszív, "nem napon barnultak" a villamoson általában? Fiatal, fehér nő vagyok, ezért kérdezem.

2023. jan. 13. 04:13
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Mibe vagy már... Naponta utazok vele, nem különb mint a többi. Jársz edzeni nem? Majd megvéded magad. Erre való az edzés.
2023. jan. 13. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
#1 nem, erre egy fasza 9 mm-es lenne a megfelelő, mert egy késes gázkamratöltelék ellen sokra nem mész az edzéssel.
2023. jan. 13. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

Valahol félelmetesek ezek a generációkon keresztül továbbadott félelmek. Valóban nem a leggazdagabb, legrendezettebb része a városnak a Gubacsi út, sőt, tényleg él aránylag sok cigány is a vonal közelében - nade mikor volt már olyan, hogy valaki villamoson erőszakos cselekmény áldozata lett? Nekem csak egyetlen , évekkel ezelőtti eset jut eszembe a 28-as villamosról - minden más bunyó, késelés, stb olyan eset volt, amikor nem random békésen utazó ember volt a sértett, hanem egymást ismerte az elkövető és a sértett.


Nos, ezt akkor vesd szépen össze azzal, hogy naponta millió utazást kezdenek meg az emberek a városban és a 2B/51 duó is lassan eléri a napi ötezret.

2023. jan. 13. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%
a villamosvezetőket kérdezd meg...ők tudnának mesélni...csak szólok, hogy a 4-es 6-os vonalán is kiosztottak már néhány pofont vagy az utasnak, vagy a vezetőnek...sőt, az 1-es sem jobb.
2023. jan. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
28%
A napokban késeltek meg egy nőt vagy a 4-esen, vagy a 6-oson.
2023. jan. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
5-ös, én úgy tudom, "csak" fenyegette a rabló a késsel, akit utána szerencsésen elfogtak. Persze ettől még ez is szörnyű...
2023. jan. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
5-ös, az a 4-6-os vonal volt és ismét csak egy elszigetelt eset. Továbbá semmit sem tudunk az elkövető és a sértett közötti viszonyról, márpedig nagyon nem mindegy a szubjektív biztonságérzet szempontjából , hogy egymást bökdösik mindenféle bűnözők vagy a békés arra járókat .
2023. jan. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt se látom szívesen, ha egymást "bökdösik". Persze, még mindig jobb, mintha engem szurkálnának.
2023. jan. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
24%

#7:

Jó, és akkor most mi lesz? Az egész életedet félelemben fogod leélni és mindenhova taxival fogsz menni?

2023. jan. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 NTBS ***** válasza:
100%
Nem.
2023. jan. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!