Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A Csepelen közlekedő 71-es...

A Csepelen közlekedő 71-es busszal veszélyes utazni?

Figyelt kérdés
Csepel, Szent Imre tér és Csepel, Királyerdő út között jár, körjáratként. Úgy hallottam, hogy Csepelen sok a kétes alak és nem napon barnult egyén. A 159-es, 35-ös, 36-os buszoknak pedig amúgy nincs túl jó hírük. A 71-es busz is ugyanolyan gáz, mint a többi csepeli járat? Milyen környékeken megy?

2023. jan. 22. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
97%

Egyáltalán nem. Honnan veszel ilyen információkat?

Pláne, amióta elsőajtós felszállás van, nincs általad kétesnek aposztrofált egyén.

2023. jan. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A 71-es busz 10-20 éve még úgy járt, hogy amikor a buszvezetőnek kedve volt, akkor indult. Ez a legrosszabb, amit róla tudok.
2023. jan. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Én őszintén nem értem, mi ez a masszív cigányozás, amikor Csepelről meg Pesterzsébetről van szó. Igen, van néhány utca, ahol valóban sok roma család lakik, de ettől még nem lesz veszélyes bármelyik járattal utazni. Túl van ez dimenzionálva, de nagyon .
2023. jan. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21%
Csepelen minden busszal veszélyes utazni. Ma már pont olyan sötét környék, mint a nyócker.
2023. jan. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

Csepel halálosan veszélyes környék. Azt is halottam, hogy ketté nyílt a föld és a pokolból a démonok ide járnak áldozatokért. Bandaháborúk, drog kartelek, tisztára olyan mint Los Angeles volt a 80-as években.

Amúgy egyáltalán nem veszélyes, egy lakó övezet, ha a kertvárosi részt vesszük az egyik legszimpatikusabb és biztonságosabb környék. A központban vannak fura alakok, de azok mindenhol vannak, maximum kéregetni mennek hozzád, de ha elküldöd nem problémáznak.

2023. jan. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
"Csepelen minden busszal veszélyes utazni. Ma már pont olyan sötét környék, mint a nyócker." - Ebben az az igazságtartalom, hogy már 10 évtől a VIII legnagyobb része is ki van pucolva. Csepeli vagyok és eszemben sincs innen elmenni!
2023. márc. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
Meg ráadásul a VIII-ban dolgozok, tehát pont a kettő között ingázok. Imádom az ilyen okosságokat.
2023. márc. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!