Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért propagálják itt GYK-n...

Miért propagálják itt GYK-n annyira a mobiljegyet, miközben sokkal több probléma van vele, mint a papír alapú jeggyel?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy akik mindig mobiljegyet vesznek, nem látják a hátrányát, de mi, akik papír alapon vesszük, folytán idegeskedünk azon, hogy a hülye utas felszállás helyett a kód fotózásával szerencsétlenkedik, közben tartja fel a többi felszálló utast, meg a buszt. Aztán vannak esetek, amikor maga az app hibás és nem lehet használni, vagy nem lehet jegyet vásárolni. Magam is voltam már tanúja, hogy az ellenőrnek azt mondta valaki, hogy nem tudta megvenni a jegyet, és elengedte büntetés nélkül. Nekünk mikor szabad ilyet mondanunk, hogy szar volt az automata és nem tudtam megvenni? Semmikor! Nekünk azonnal jön a büntetés.


Továbbá ott vannak a technikai hibák. Lemerül a telefon, nincs térerő, vagy éppen ki van kapcsolva és 10 perc, mire felébred.


Hogy lehet ezek után BÁRMILYEN előnyt tulajdonítani neki a papírhoz képest?


2023. jan. 22. 18:18
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Lehetséges, hogy egyesek kifejezetten azért vesznek, mert trendik akarnak lenni, de a gyakorlati hasznát ő maga se látja?
2023. jan. 22. 18:20
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kérdés?

Megfogalmaztad a véleményed, de mit vársz tőlünk?

Gyanúm szerint csak egyetértő választ.

Pár hónapja már "örök bérletem" van. Előtte viszont kb. két éven át használtam, mknden gond nélkül.

Amikor jeggyel utaztam, volt eset, hogy nem sikerült. Csak összegyűrődött a papír. Más nem történt.

2023. jan. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer már előadtad ugyanezt a vergődést és akkor is az volt a lényeg, mint most: valamiért haragszol mindenkire, aki mobiljegyet vesz és úgy gondolod, csak a papír a jó. Ha vállveregetést vársz, kár kérdést kiírni: elég lemenni a területileg illetékes italboltba, a pultot támasztó alkoholistáknak fizetsz egy-egy pofa bort, elmondod nekik a véleményedet és mind igazat fog adni.
2023. jan. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
0%
ok boomer
2023. jan. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

#2


Mondjátok meg végre, hogy miért vásárolnak egyesek mobilbérletet. De ne olyan kamuválaszt adjatok, hogy bármikor meg tudja venni, meg hogy nem felejti otthon.

2023. jan. 22. 18:58
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Azért mert egyszerű és kényelmes. Mit szeretnél még?
2023. jan. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyébiránt ki propagálja?
2023. jan. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

#6


Mert az automatából vásárolni nem egyszerű és nem kenyelmes? Ott áldogálnak a megállóban minden nap az automata mellett.

2023. jan. 22. 20:11
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem, kûrvára nem kényelmes. Mert nem mindig ott van az automata, ahol bérletet akarok venni.
2023. jan. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Ja, hogy neked van egy ilyen mániád, hogy csak bizonyos helyeken vagy hajlandó bérletet venni?
2023. jan. 22. 20:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!