Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » MÁV társaságnál átszállás...

MÁV társaságnál átszállás esetén meg tudom venni az átszálláshoz szükséges jegyet is a saját városom jegypénztáránál?

Figyelt kérdés
Én most Bajára megyek majd Pestről indulva. Ehhez át kell szállni Kecskeméten. És a kérdésem az, hogy meg tudom-e venni a Kecskemét-Baja jegyet is itt vagy csak a Pest-Kecskemétet ?

2023. jan. 27. 19:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2023. jan. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, bárhol meg tudsz venni bármilyen jegyet. Akár Nyaregyházán is meg tudod venni a Budapest - Baja út minden jegyét. Elővételben, több hétre előre is.

De amúgy miért nem Sárbogárd felé mész?

2023. jan. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A mávnál nem is kell két külön jegy, egyet elég venni amivel át tudsz szállni.
2023. jan. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ezeket jó tudni, köszönöm az infókat…nem vagyok valami nagy vonatos, legalábbis átszállnom sosem kellett még.

Igazából azt az útvonalat néztem amit a Menetrendek.hu adott ki. Őszintén szólva utána sem jártam a többinek, de meg fogom nézni ezt is.

2023. jan. 27. 20:42
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Menetrend és jegyvásárlás: [link]

Inkább itt keresgess mint a nyomorék menetrendek.hu-n.... múltkor én is ott kerestem buszjáratot. Hát körbe akarta járatni velem a fél világot egyszer 2 órás, másszor 0 (azaz nulla) perces átszállási idővel.

2023. jan. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindig olyan jegyet kell venni, ami a kiinduló állomástól az úti célodig tart. Így fog a jegy ára a legalacsonyabb maradni (tehát pl. egy 250 km-es jegy ára olcsóbb, mintha három kisebb km-es jegyből lenne összebarkácsolva).
2023. jan. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A vasútnál meg tudod egyben venni a jegyet barhonnan bárhova. Ellentétben a Volanbusszal.
2023. jan. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2es.. Hogy vennél nyáregyházán jegyet? Ott nincs máv pénztár. Esetleg Pilis a legközelebbi. (férjem lakott ott). Ha Nyíregyháza akkor még nem Pesti a kérdező
2023. jan. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon meglepett, hogy valóban olcsóbb a jegy egyben, mintha több kicsit vettem volna, szóval köszönöm mindenkinek az infókat, nagyon jól jött!
2023. jan. 30. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!