Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Az 1-es villamossal próbáltato...

Az 1-es villamossal próbáltatok már bringát vinni?

Figyelt kérdés
Valóban olyan egyszerű a felszállás mint ahogyan a kisfilmben mutatja a bkk? Az autómra csak kínkeservesen tudom felemelni, és arra gondoltam, talán a villamos megoldás lehet (Keletitől utaznék többször Kelenföld vá.-ig)
2023. márc. 2. 12:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Azon tudod vinni, amelyiken van külön hely, tehát a CAF-on és a Combinón nem. Amúgy annyi, hogy felviszed azon a 2-3 fokon, és odatépőzárazod a helyére. Nem tudom, hány kilós a bringád, de sosem kell olyan magasra emelned, mintha autó tetejére emelnéd. Átlagember sima, semmi akksit/motort nem tartalmazó biciklit egy kézzel röhögve megemel mellmagasságig, az elég a villamosra felrakáshoz (nem akadálymentesített vasúti kocsiba nehezebb felvinni, mint villamosra).
2023. márc. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nehéz, 20 kiló (alu vázas túragép ugyan, de annak is nehéz 17,5 kg). És most lett átépítve ebike-nak. Az aksi még +4 kiló, de azt viszem a hátamon. Én meg 60+-os vagyok, gyenge a karom.

Nem is az a súlya miatt vannak kétségeim, hanem hogy magam előtt fel tudom-e tenni.

2023. márc. 2. 13:22
 3/14 anonim ***** válasza:
52%
Nem.
2023. márc. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
#2 Addig kéne megemelni, amíg az első kereke feljut a járműre.
2023. márc. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
28%

Minek? Előbb odaérsz biciklivel.

De néha van közvetlen vonat is.

2023. márc. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Mondasz valamit. 7,5 km kb., és most már van rásegítés is.
2023. márc. 2. 14:24
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
Ezen kívül zsúfoltság esetén megtagadható a kerékpárszállítás, szóval nem egy tuti módszer.
2023. márc. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Hétvégén korán reggel, meg este talán nincsenek sokan, meg sűrűn jár.

Maradtam le vonatról is, ott a következő másnap volt. :-)

2023. márc. 2. 15:52
 9/14 anonim ***** válasza:
Hétvégén nem szállítható az 1-esen kerékpár: [link]
2023. márc. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
#9: persze mert hétvégén nincsenek tátrák az egyesen.
2023. márc. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!