Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » MÁV bérletekről tapasztalat?

MÁV bérletekről tapasztalat?

Figyelt kérdés
Próbáltam neten rákeresni, de sehol nem találtam arról infót, hogy tudnék-e féléves/éves diákbérletet venni. Kiskunfélegyháza-Szeged között fogok viszonylag sokat ingázni és még évekkel ezelőtt mondta egy ismerősöm, hogy ő bérletet vett (nekem akkor még nem volt rá szükségem-most viszont annál inkább lenne). Az árára is kíváncsi lennék, meg hogy online meg tudom-e venni, vagy csak személyesen. Plusz ha arról is lenne infótok, hogy hány úthoz érné meg váltani, azt is megköszönném!

2023. márc. 15. 11:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Applikációban, neten csak havi, 30 napos, első és mások félhavit lehet venni.

Neked inkább a Start kártyák közül kellene választanod.

[link]

Viszont érdemes utánanétni a vármögyés bérleteknek is

[link]

diákként havi 2000 forintból orrvérzésig utazhatsz.

Gondolom majd ezt is meg lehet venni az appban (még nincs benne)

2023. márc. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Alkalmazásban meg lehet venni, de csak havi, illetve 30 napos bérlet van. Májustól lesz országbérlet, azt ajánlom, 1890 forintba kerül a diák.

Addig viszont ha nem iskolába jársz, akkor vagy teljes árú bérletet veszel (ez drága), vagy diákjegyet.

A részleteket te tudod.

2023. márc. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább megéri megvárni az országos bérletet, amit az első is linkelt, diákként 1980 ft lesz, és ezzel aztán tényleg egész Magyarországot körbeutazhatod.

Május 1-től lehet venni.

Addig meg ha kell, veszel egy havit, én Nyíregyháza és Debrecen között ingázok, 3560 ft egy hónapra, úgyhogy mivel én szinte minden nap utazok, így megéri. Én személyesen szoktam venni jegypénztárnál, de neten és az appban is meg lehet venni.

2023. márc. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!