Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A villamoson utaztam es...

A villamoson utaztam es valaki hatulrol lekapta a fejhallgatomat es leugrott vele. Kihez fordulhatok?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudtam elkapni.
2023. márc. 20. 11:54
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
100%
#14: Ezért merik meglépni a lopósok. A kis értékű lopások után is kellene járni (persze nem kell olyan erővel mint a milliós értékűekért), de ha felderíthető csak akarat kérdése (pl van kamera stb), akkor igenis utána kellene járni és megpróbálni felderíteni és elkapni, mert akkor a tolvaj ezt a rendőri lustaságot kihasználva lopogat és sok kicsi sokra megy, akár egyre értékesebb dolgokat. Példát kellene statuálni, hogy senki ne merjen lopni, mivel ezzel azt a példát mutatják hogy bizonyos értékig legális a lopás. Ha valaki 5 forintot ellop, azt is elő kellene állítani és keményen büntetni és nem értékhez kötni, hanem már maga a tény is bütetendő legyen, hogy lop (magyarán 5 forint értékért is kaphasson letöltendőt és milliós bírságot a bűnöző). Az megy hogy kibekkelik a bűnözők, hogy éppen akkora bűnt kövessenek el, hogy kapjanak egy ejnye-bejnye jelképes büntetést vagy éppen ne foglalkozzanak vele. Tényleg egy bolondokháza a leírásod alapján. (Más helyzet, ha abszolút felderíthetetlen, nincs kamera és nincs szemtanú stb, semmi személyleírás, ez esetben azért nem kell Colombót hívni éppen, de ha alapvető eszközökkel azonosítható a tettes, el kellene kapni)
2023. márc. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 A kérdező kommentje:
Hiaba kiabalsz,hogy fogja meg valaki mert ellopta,senki se mozdul meg... ez a baj
2023. márc. 21. 10:56
 33/53 anonim ***** válasza:
33%

Ez nem baj, ez teljesen normális. Durva lenne, ha azonnal földre kéne teperni barkit is, csak mert valaki más kiabálni kezd.

Amúgy hány éves vagy?

2023. márc. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy nalatok normalis es persze lehet,hogy te is normalis vagy.. de nem mindenhol van ez igy
2023. márc. 21. 14:07
 35/53 anonim ***** válasza:
Hol nincs így?
2023. márc. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 A kérdező kommentje:
Tessék. Olvasnivaló.. .LINK: [link]
2023. márc. 21. 14:19
 37/53 anonim ***** válasza:
Fú p#zmek, lehet, hogy Te még 13 éves se vagy?
2023. márc. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 A kérdező kommentje:
nem értem,hogy mire vered itt magad, hisztizel itt mint egy fürdős....
2023. márc. 21. 14:30
 39/53 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kislány?
2023. márc. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 A kérdező kommentje:
Beragadtal valami idohurokba,hogy csak ezt tudod ismetelgetni?
2023. márc. 21. 14:32
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!