Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Volt már olyan hogy a fejhallg...

Volt már olyan hogy a fejhallgató zene hallgatás közben majdnem elütöttek? 4éve 9. dik óta nem volt ilyen. Ma volt ilyen először. El lehet valahogy felejteni? Rossz belegondolni, például mi lett volna ha.

Figyelt kérdés

2018. máj. 18. 08:07
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Mi lenne, ha nem tudatkorlátozott módban közlekednél és körbenéznél?


Gyanús, hogy nem az autó hajtott fel a járdára ...

2018. máj. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 D. Brasco ***** válasza:
59%
Az összes ilyen biciklist gyalogost úgy megbüntetném hogy belerokkanna,akik agyig bedugott fülessel csutka hangerőn ész meg körültekintés nélkül közlekednek!
2018. máj. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%

Kettes: és a gyalogosokkal meg a bömbölve zenét hallgató autósokkal mi van?


Szerintem értelmes ember nem zárja ki a számára létfontosságú infornációforrásokat, ezért csak olyan hangerőt hallgat zenét közlekedés közben, hogy hallja a többi közlekedőt.

2018. máj. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 D. Brasco ***** válasza:
65%
Ja igen a lakótelepi császárok a szakad vackukkal amiből ordít a zene az kimaradt!
2018. máj. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

a kérdés nem alaptalan..


Franciaországban egyre keményebb tiltó törvényeket hoznak...például tilos autóban hangos zenét hallgatni vezetés közben, tilos kézbevenni a mobiltelefont bármi célból, tilos étkezni vezetés közben, és még van valami a gyalogosokra is a teljesen eltakart mindkét füllel nem szabad átballagni gyalogátkelőn (sem)


az a helyzet, hogy mindenki leszarja, pedig nagyon sok az ezekből származó baleset, halál..

2018. máj. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
MOndjuk nem bedugott füllel kéne mászkálni, és voilá. :D
2018. máj. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Legalább tanultál belőle és legközelebb jobban fogsz figyelni.

Engem egyszer a vonat ütött el majdnem. Zenét hallgattam, teljesen belemerültem és lazán átsétáltam a piroson. Pár másodpercen múlt, hogy megúsztam. Nagyon megijedtem, azóta nem fordult elő ilyen.

2018. máj. 19. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!