Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Van itt bárki, aki bisztrókocs...

Van itt bárki, aki bisztrókocsi kísérő munkakört tölt be a MÁV-nál?

Figyelt kérdés

Jelentkezés előtt állok, már szinte meggyőzött, de szeretnék azért mégis egy olyan embertől kérdezni, aki már ott van.

19/f



2023. márc. 27. 15:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
Miért nem inkább elmész egy ilyen kocsival rendelkező vonatra és az ott dolgozót kérdezed meg? Tapasztalatokat, mindent meg tudsz vele beszélni.
2023. márc. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kérdés?

Ritkán vagy otthon állandoan dolgozol

Szállásokon alszol

Kb 400 nettó ugy hogy 25 év alatti vagy

Jelentkezz és még áprilisban tallozunk mert én lépek

De nem bisztókocsin vagyok

2023. márc. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

#1


Nálunk errefele nem jár, a pót + helyjegyet meg drágának érzem ahhoz, hogy zaklassak egy MÁVost :D


#2


Ezek közül annyira nem húz vissza semmi, a fizetés meg nem lenne rossz 19 évesen, inkább a munka milyensége az, ami érdekel.

2023. ápr. 2. 21:17
 4/21 NTBS ***** válasza:
35%
Van ilyen munkakör???
2023. ápr. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Nem az a munkakör, ahol hosszú éveket eltöltenek az emberek.

Ismerek olyat, aki dolgozott benne, kezdetben érdekesnek találta, de gyorsan belefáradt, és ott is hagyta.

Utazol sokat, de dolgozol, tehát nem sokat látsz, nem turista vagy.

A munka feszített tempós, de nem túl érdekes, inkább monoton.

A MÁV dolgozóit meg rendszeresen tovább képzik, vizsgáztatják, ami az utasok biztonsága szempontjából pozitív, a dolgozók nagyon nem szeretik, mert szerintük szigorúak a feltételek.

19 évesen ki lehet próbálni, aztán eldöntöd, hogy neked mennyire bejövős.

2023. ápr. 4. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

#2

Miért kell szállásokon aludni? Hogyan alakul egy átlagos havi munkaidőbeosztás? Hónapokkal ezelőtt beszéltem a megadott elérhetőségen egy nővel, annyira ködös volt a válasza, hogy végül hagytam is. Egy napi munkaidő alatt nem ér vissza a dolgozó a kiindulási állomásra?

2023. ápr. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

'2'

Az alapbérre milyen pótlékok jönnek még rá?

2023. ápr. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
50%

Nem tudom, jelentkeztél-e azóta, kérdező. Én igen, majd az “interjún”, ahol semmit nem kérdeztek rólam konkrétan, a nagy tájékoztatás az volt, hogy elmondták a fizetést, br 343 ezer (de pl hogy az a 7000 Ft díj, amit említettek, hogy jár, utanként vagy naponként, azt már nem, ködösítettek) meg hogy koedukált szálláson kell aludni, 3 nap is lehet egy szolgálat, az éjjel 2-kor kezdődőre pedig jussak ki, ahogy akarok, ők nem segítenek semmiben. Utóbbi infót már én húztam ki belőlük, azt is, hogy 4 havi munkaidőkeret lett volna és nem, nincs semmi pihenőidő csúsztatás meg ilyenek, ha késik a vonat és 16 órát dolgoztál, utána 4-et tudsz pihenni, akkor így jártál.

Ezután a végén konkrétan megkérdezték, hogy most akkor akarom-e ezt a munkát vagy nem. Hát kb 10 mp gondolkodás után szépen felálltam és elköszöntem.

A HR-es kislány láthatóan csak annyit tudott a munkáról, ami a hirdetésben szerepelt, az utasforgalmi osztály vezetője meg egy undorító paraszt volt (be se mutatkozott amúgy, a hr-es mondta, hogy ő kicsoda). Nem mellesleg azt ő maga elismerte, hogy az emberek úgy hullanak, mint a legyek, rengetegen felmondanak pár hónap után, mert hát “nem bírják a strapát”. Na vajon miért?! A hirdetés kb folyamatosan kint van, nyilván okkal.

Életem eddigi leggázabb “interjúja” volt, még csak nem is nevezném annak, hogy elmondják a hirdetésben szereplő alap dolgokat, azt is mismásolva, majd mikor kérdésem van, mindenre lekezelően válaszolnak és a végén ultimátumot adnak.

Hát öreg vagyok én már bohócnak, egyértelműen a naiv embereket és/vagy 18 éveseket keresik, akiknek első munkahely, nem tudják még, mit kötelesek eltűrni, mit nem és annyit szivathatják őket, amennyit akarják.

2023. jún. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
9%

"az éjjel 2-kor kezdődőre pedig jussak ki, ahogy akarok"

Miért mit vártál? Hogy hintó megy érted Piripócsra? :D

A mozdonyvezetőkért sem megy el senki, ők is ugyanakkor kezdenek. Meg a kalauzért sem. Meg a pék is saját maga megy dolgozni reggel 3-kor.

Ez a fene nagy baj ma a munkavállalókkal, hogy nagyon el vannak kapatva. A sok lájfkócs a tiktokon meg a youtubeon telebeszélte a fejüket, hogy "te is lehetsz akárki, legyél önmagad, ne hagyd hogy ... satöbbi". Aztán amikor szembejön a való élet, akkor meg félreáll a szátok, hogy dehát nemisezt mondtáka zinterneten!

A bunkó főnök és a tudatlan hr-es sem újdonság. Pláne nem egy állami mamutnál. Mit vártál? Meleg hógolyót?

A legszomorúbb az, hogy ezekkel a félinformációkkal bolondítod te is a népet.... szégyelld magad!

2023. jún. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
71%

Cicukám, először is pofádból veszel szépen vissza. Egy senki vagy, nem őriztük együtt a libát, szóval te engem nem fogsz ismeretlenül minősíteni. Nem mellesleg semmiféle instás celebet meg nem tudom, mit nem követek. A munka világáról is valószínűleg kicsit több fingom van, mint neked, aki nyilván az egész életét ilyen trágya fos helyeken élte le, ahol semmibe sem veszik, nem érdekel senkit, bármikor pótolható. Hát te tehetsz róla, hogy így élsz.

Másodszor nehogy szívrohamot kapj, képzeld, ÁLLAMI cégnél is dolgoztam, ahol biztosították a be/hazajutást 22:00-6:00 között. De a gyárakban is teljesen normális a céges busz pl és qrvára nem érdekel, hogy a mozdonyvezetőnek sem jár (ami igen szomorú, egy ilyen fontos munkakörben pláne alapnak kéne lennie) meg állami cég meg blablabla. Vagy biztosítanak normális munkakörülményeket vagy nem mennek oda dolgozni az emberek (hosszútávra). Nem véletlen hirdetnek folyamatosan nyilván.

Nem, sehol nem volt mellesleg ilyen gusztustalan és tudatlan a felvételiztető csapat, kapaszkodj meg, még a MÁV más részlegén sem. Ott korrektül, normálisan, mindenre kiterjedően tájékoztattak, nem is volt mit kérdezni jóformán.

2023. jún. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!