Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Van itt bárki, aki bisztrókocs...

Van itt bárki, aki bisztrókocsi kísérő munkakört tölt be a MÁV-nál?

Figyelt kérdés

Jelentkezés előtt állok, már szinte meggyőzött, de szeretnék azért mégis egy olyan embertől kérdezni, aki már ott van.

19/f



2023. márc. 27. 15:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

"ÁLLAMI cégnél is dolgoztam, ahol biztosították a be/hazajutást 22:00-6:00 között."

EZért nem fizetek egy fillér adót sem ebben az országban! Nehogymár én fizessem a bürökraták hurcolását!


"De a gyárakban is teljesen normális a céges busz"

Ebből látszik mennyire buta vagy. Olcsóbb a céges busz (akár saját busszal és emberrel (aki még a műszakot is lenyomja fuvarozás után/előtt), akár egy alvállakozóval) mint minden munkavállalónak elszámolgatni, kifizetgetni egyénileg a ktg térítést. Valamint a költségtérítéses csalásokat (ide-oda bejelentkezés) is nullára lehet redukálni. És adóügyi szempontból sem mindegy)

Ezért van céges busz! Nem azért hogy a dolgozóknak jó legyen!

2023. jún. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:

Remélem tudtam segíteni.


Ott dolgozok, 344 az alap, plusz 7k minden út, 2 napos út is 1 útnak számít!

A 334-re jön egy 30% műszakpótlék, ami NEM 18-06-ig szól, hanem egésznapra!

Beosztás.. ha bisztrókocsi, havi átlagos 10-12 út

Ha étkező kocsi (nemzetközi: 4-5 út) ez már 3 naposak!

Bisztrón Max 2 napos utak vannak!

Van olyan amikor 02:00-kor kezdesz, és 20:00 kor végzel azzal!

Van ahol 6 vagy 8, vagy 12 óra pihi idő van éjszaka, szállás is van mindenhol ahol végzel

Ezt olyanoknak tudom ajánlani, akik szeretnek utazni!

De van olyan, hogy 18:00 másnap 17:00-ig dolgozol

Országosan 7-8 helyen kell aludni

van hotel, vagy apartman, vagy vasutas szálló, mindenhol más. Nyilván aki a luxus élethez szokott hozzá, az ne jöjjön ide. Nem aranyból van az ágy, meg nem gucci wc papír van.

Van hogy női vagy férfi kollégával alszol!

Ezt nem te döntöd el, ezzel jár.

Beosztás rugalmas, van Szabi igénylő lap, minden hónapra, eddig 1x sem volt, hogy ne kaptam volna meg

1 éve ott dolgozom…

Ha nem tudsz hajnalban aznap bejönni, semmi gond, van a keletibe szállás, ágy, fürdő, aludni tökéletes! Ez sem luxus szálloda! Persze ezért se kell fizetni egy Ft-ot se

Van munkásszálló, ahol 5.000-8.000 Ft-ot kell fizetni havonta. Elég kultúrált hely. Nyáron meleg van mint a dög, de oda is aludni szoktam bejárni, nem pedig nyaralni.

Részemről ennyi. Ez a valóság. Mindenki döntse el magának.

Szerintem megéri a leírtak alapján

Puszi

2023. júl. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

#12

Van olyan,aki csak nemzetközi vonatokon bisztrózik vagy ez lutri, hogy mikor hová osztanak be?

2023. júl. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:

#13

Először bisztró, utána megnézik hogyan dolgozol önállóan, ha látják benned az akaratot stb, akkor megkérdezik hogy van e kedved nemzetközire menni

Nem kötelező

Tudom hihetetlennek tűnik. De mi magunk döntjük el, hogy akarunk e maradni.

Max ahogy be írnak még, az a Batthyányi téri falatozó, meg a keletibe levő VIP váró. De az sem nehéz.

2023. júl. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

#14

Írhatnék neked privátban?

2023. júl. 2. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy hintó menjen érted, hogy beérjél reggel 2-re dolgozni!!
2023. júl. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Itt szállast biztosítanak.

Első feljelntkezes 2.07 perc

Utolsó 21.50


Ahol ott kell aludni normalis szállasok vannak.

Ez biztos infó

Nem utazóként voltam nalluk azert tudom

2023. júl. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
0%

Párszor bementem venni innivalót.általában taknyos kölykök a kiszolgálók.de volt hogy idősebb emberkék álltak a pult mögött.

Akárki volt mindig panaszkodott kollégáira főnökeire.Stresszes szarság lehet.

2023. júl. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:

Már elnézést. Bisztrókocsis vagyok és szúrja a szemem a sok h*lyeség, amit írtok. Egy értelmes válasz volt csak kollégától.

26 év felett is 400 felett keresek, 26 év alattiak pedig sokszor 500 felett.

Itt nincs főnök-munkatársak a nyakamban, hogy lestresszeljen, nagyrészt nyugis meló rengeteg papírmunkával. Egyedül vagyok egész végig max a szállásokon alszok 1 kollégával kétágyas szobában, aki általában jó fej, de van olyan szállás ahol egyedül vagy. Egyáltalán nem putris hajléktalanszálló. Alvásnak megfelel. Van ahol modern felújított apartmanban vagy hotelben alszol. Annyi hogy egy műszak sokszor 18 óra munka, de ebben benne van a munkaközi szünet és az utazás Keletitől Nyugati pályaudvarig ha úgy van. Nem mindig kell ott aludni valahol, pl ha 18 órázol kora reggel/hajnalban kezdesz, késő este végzel, cserébe van 2-3 szabadnapod akár. Vagy ha ott alszol pl Szegeden mert délutános vagy akkor egyik nap pl 6 órát dolgozol meg mondjuk másik nap is amikor jössz vissza Pestre és ennyi végeztél is. Életem első normális bejelentett jól fizető munkahelye, ahol nem b*szogatnak semmiért.

Havi kb 12-14 napot dolgozok.

Nemzetközit te választod, hogy van-e kedved menni. Az sokkal többet fizet mert kapsz költőpénzt. Én 125€-t kaptam egy útra. Szóval akárhogy is nézzük, szerintem ez egy jó munka, de mindenki döntse el maga, hogy mit talál jónak.

2023. nov. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

#19

Kizárólag pesti kezdés- végzés van, vagy esetleg más nagyváros is lehetséges?

2023. nov. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!