Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Jellemző a BKK munkatársaira...

Jellemző a BKK munkatársaira vagy inkább ritkaságszámba megy ha valaki több üzemág járműveit is vezetheti? Pl. trolibusz és metró vagy busz és villamos.

Figyelt kérdés

2023. márc. 31. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nagyon-nagyon ritka.
2023. márc. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A BKK munkatársai nem vezetnek járműveket, a BKK csak megrendelő. A BKV, az ArrivaBus, a Volánbusz és a MÁV-HÉV kollégái vesznek részt forgalomban, de ennyire nem átjárható. Autó- és trolibuszt többen is vezetnek, de szerintem más átjárás nincs (még BKV-n belül sem).
2023. ápr. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
2/2 Mig bkv-é volt a hév két kollégám is járt besegítőként vezetni,ők buszozás előtt főállású hév vezetők voltak.Olyat is ismerek aki trolihoz járt buszosként,mert ő meg előtte trolis volt.De pl más garázsba buszon nem engedik az embert vezetni,tehát pl én cinkotáról nem járhattam volna a délpestibe besegítőként.
febr. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!