Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Milyen a munkája a BKV-nál...

Milyen a munkája a BKV-nál egy éjszakai buszvezetőnek?

Figyelt kérdés
Leginkább a pörgősebb, csuklós vonalakra gondolok,a 956-os,990-es, bár inkább az előbbi. Menetrendet mennyire lehet/kell tartani? És tényleg van olyan, hogy van, akinek az éjszakai fordája olyan, hogy vagy kora-késő este,vagy reggel beáll még nappali vonalakra? Utasokkal szokott probléma lenni (vannak szakaszok, ahol nincsenek biztonságiak,a külsős szakaszokon). Mennyire nyugis,lehet e bírni? A fizetés egyébként jobb,mint az esti műszakban?
2023. máj. 16. 09:14
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja, és jól emlékszem, hogy az éjszakai járatokon a FUTÁR már egy perces +-nál átmegyek kékbe és késést ír ki,a nappali 3 helyett? Olyat is hallottam,ami logikus lenne az éjszakából,járatsűrűségből és a csatlakozásokból adódóan,de nem tudom, hogy tényleg így van e? Mostani kollégáim azt mondták egyébként, hogy sok a "furcsa" , bunkó buszvezető az éjszakaikon, és hogy ne akarjak átmenni ilyen műszakba, főleg újoncként.
2023. máj. 16. 09:20
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
Sz.r
2023. máj. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd bővebben,ha van rá időd? És persze várom mindenki mástól a véleményeket, válaszokat, akinek van erre rálátása.
2023. máj. 16. 12:57
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Azt te tudod, hogy mennyire bírod. Van aki éjszakai bagoly, van aki még nappal is aludna.

Hogy vannak-e hülyék a buszon? Hát utazz egysuer pár kört és meglátod!

2023. máj. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

hát kihívás, az biztos..nem árt, ha nem galamblelkű vagy, jársz gyúrni, stb..

Ez nem azt jelenti, hogy mindenkivel birokra kell kelni, sőt...de ha egyszer megkóstól valaki, ne téged toljanak be a mentőbe..


Amúgy kemény meló, és izgalmas is..na nem a forgalom miatt, hanem néhány kedves utas aki gond...ráadásul nem is a sofőrt veszélyezzeti a zöme, hanem telehányják a buszt..(meg egymást)


Gondold át.


Én régebben vezettem buszt(mem itthon) és bizony volt olyan forduló, amikor egy józan utas nem volt a buszon. A végállomáson slag, és mosthattam.

2023. máj. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tényleg manapság is ennyire durva utasok vannak az éjszakaikon? A részegek nem újdonság,de tényleg belénk kötnek és balhéznak a buszon? Mennyire rendszeres ez, tényleg ennyire kell félni? Egyébként pont a 956-oson nyitott fülkés buszok vannak,nincs plexi( köszi Volánbusz),az akkor így eléggé parás lehet. Persze szokott kint lenni BKV-s kocsi is,de döntő többségében Volános vonal.
2023. máj. 17. 11:33
 7/10 anonim válasza:
100%
Változó. ÉN 914-en és 950-en utaztam gyakran régebben, de nagyon kirívó esetre nem emlékszem. Főleg hétvégén tele van részeggel, ezáltal hányás, hangoskodás, akár balhé benne van a dologban, de egyszer sem volt olyan durva élmény, mint ahogy a neten szoktak írni róla.
2023. máj. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
923 szerintem a legundorítóbb. Vezetnem szerencsére nem kell... de a 994 az jó :)
2023. júl. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Pénzben az a legjobb.Lehettem volna éjszakás még a bkv-nál,de maradtam délutános.Kezdés általában 22-0 közt garázsban (egykét éjszakás szám van ami végállomáson kezd) végzés vagy végállomáson,vagy garázsban 6-9 közt.Közel sem olyan veszélyes mint néhányan képzelik.
2023. szept. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
#8 Néhányszor utaztam a 923-mal Astoria-Békás között. Nem volt rossz érzésem akkor sem, amikor már nem volt bizt. őr. 71F 164 cm. 51 kg.
2023. nov. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!