Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mennyire vagytok elégedettek...

Mennyire vagytok elégedettek az M3-as metró felújított állomásaival?

Figyelt kérdés

Nekem a Nagyvárad tér kifejezetten tetszik, leginkább a csillárok miatt. Ezzel ellentétben a Lehel téri állomás nagyon sötét, depresszív hangulatot kelt, ráadásul a ledcsíkok kifejezetten olcsó/gagyi érzetet keltenek bennem.

A többi állomásnál tetszik, hogy letisztult, viszont az északi szakaszt túl ridegnek tartom.



2023. máj. 25. 00:24
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Szép fideszsárga valamelyik. A Lehel téri bugyirózsaszín azért van, hogy így jelezzék, ez a húspiacos megálló.


A "letisztult" a kopasz, igénytelen, jellegtelen, semmilyen-t jelenti.

2023. máj. 25. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Most itt miről beszélünk ? Csak a külcsín játszik?


Nekem nem. Szerintem történelmi lehetőség lett volna most az állomások megközelíthetőségének javítására és új kijáratok nyitására a kéregvezetésű szakaszon, de ezt mindenhol megspórolták, csak egy-két helyen a liftek elhelyezkedése jelent időmegtakarítást a megközelítés során.


Viszont az akadálymentesítést nagyra tartom, konkrétan ez az egyetlen érdemi hozzáadott érték, meg a biztonsági, védelmi berendezések korszerűsítése .


Ennyi, a tobbi csak szintentartás.

2023. máj. 25. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Változó, van amelyik nagyon tetszik, pl. Újpest-városkapu, Deák, Nagyvárad tér, Pöttyös utca. De van amelyik szerintem kicsit gagyibb lett, pl. Gyöngyösi utca, Lehel tér hatványozottan, a Corvin se az igazi, a Köki is fura nekem, habár az a plázával együtt lett megcsinálva vagy 10 éve.
2023. máj. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
30%

Ha a mozgik nem verik ki a balhét, egy nagy túró lett volna az egész, gyakorlatilag csak kifestik és csókolom. Így legalább van valami értelmes haszna is, ami kézzelfogható.


Megjegyezném, hogy ennyi idő alatt, s talán ennyi pénzből is, a hanyatló nyugaton komplett új metrót építenek.

2023. máj. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 NTBS ***** válasza:
41%
Célnak megfelelő.
2023. máj. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!