Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Csepelre kell utaznom es...

Csepelre kell utaznom es nagyon felek help?

Figyelt kérdés
Lehet rossz kategóriába írtam de Csepelre kell mennem kb 1 óra az út es azt hallottam hogy nem túlzottan jó környék de vizsgalatra kell mennem hévvel segítsetek hogy éljem túl?

2023. máj. 25. 07:45
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Na leszálltam a hévről már csak a haza fele út van
2023. máj. 25. 10:30
 12/25 anonim ***** válasza:
95%

Bocsi, az előző kuncsaftom csontja túl kemény volt, ezért kicsorbult a balta, a boltba hosszú volt a sor és lekéstem a hévet, ezért úsztad meg, de a visszairányt már nem fogom lekésni, mivel vettem vagy 10 baltát.


Egy darabolós gyilkos


(Na jó, csak viccelődök, ne vedd komolyan, egyáltalán nem veszélyes környék)

2023. máj. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
42%
Csepel nagyon rossz környék,80% ban romák,akik bizony elkapnak ha felkérdeznek,hogy adsz e egy cigit és nem a válasz. A Weiss Manfréd úton szinte mint a bennszülöttek,a legutolsó kis faluban se olyan rossz a helyzet. A többi rész se biztonságos egyáltalán,talán Szigetszentmiklós fele vannak olyan részek amik nem rosszak.
2023. máj. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Pont a wiess úton voltam de haza értem😂
2023. máj. 25. 12:56
 15/25 anonim ***** válasza:

Örülök, ha nem volt semmi gond. :) Nem szokott lenni, mert nem az a jellemző, amiket szoktak mondani olyanok, akik valakitől hallottak valami negatívumot Csepelről, és azt terjesztik tovább.


Emlékszem, egyszer a Blaha téri McDonald's-ban ettem épp, amikor a mellettem lévő asztalnál azt mondta egy csaj a pasijának, hogy Csepelen csak bunkók laknak. De így. Hát, akkor tényleg kedvem lett volna, ezzel az arrogáns kis lunyvával bunkó lenni. DE nem tettem.


A 13-as pedig fogadom, hogy életében nem járt Csepelen, vagy ha igen, pont kifogott valami zakkantat, aztán ebből általánosít. Méghogy 80%-ban romák laknak itt??? Akkor nem lennének annyira magas ingatlan árak. Egyszer eljöhetne Királymajor, Királyerdő felé. Csend van, és nyugalom. És igen, élnek itt romák is, de nem mind cigi kéregető, zsebkéselő stb. Tőlem is volt, hogy kértek cigit - nem pont Csepelen -, de mondtam, hogy nem dohányzom, és elfogadták, hogy ezért nincs nálam. Nem tudom, minek rémhíreket terjeszteni, miért és kinek jó ez?

2023. máj. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
26%
Utolsó: áhh persze soha nem jartam Csepelen,úgy,hogy Pesterzsébeten lakok :DD. Na de viccet félretéve Erzsébet és Csepel is alja hely roma többséggel,Királymajorról aláírom,hogy jó. A többi putri.
2023. máj. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Én is laktam albérletben Erzsébeten, mégsem mondom putrisnak. ott is számtalanszor jártam, minden atrocitás nélkül.

És állítom, hogy közel sincs annyi roma itt Csepelen, amit te HISZEL. Egyébként nekem mindegy, abban hiszel, amiben akarsz. Csepel akkor sem rossz hely, nem kell rémhíreket terjeszteni.

2023. máj. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
9%
Nem rémhír akinek pénze van,és felelősségteljes az nem jön ide Se Pesterzsevetre,se Csepepre,ennyi ez a valóság nem rémhír,Királymajoron meg ha nahyon tágan vesszük Hollandi úton ellehetsz,de máshol nem abban a kerületben mert akárhol érhet pillangó.
2023. máj. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Csepelen évek óta nem jártam, de utaztam a HÉV-en a MÜPÁ-tól a Boráros térig este 1/2 11 körül. Egyáltalán nem volt rossz érzésem. F. 73 év, 163 cm., 51 kg.
2023. máj. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
Engem nem a pontszám érdekel,azt is emberek adják,nem botok,és az emberi hülyeség és nemtörődömség miatt nulla. ;)
2023. máj. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!