Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan működik a telebusz?

Hogyan működik a telebusz?

Figyelt kérdés

Hallottam, hogy van ilyen de sosem hívtam még.

Ha hívom akkor megbeszélek vele egy időpontot, hogy hol és mikor legyen vagy majd ő mondja, hogy mikorra tud odaérni?

Mi van, ha mégsem jelenek meg időben a megbeszélt megállóban?

Mit csinál egész nap a buszvezető? Garázstartaléknak van megtéve?

stb.


Aki utazott már ilyennek az szereti?



2023. máj. 27. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy menetrend van mint a rendes járatokon, de csak akkor indul a járat ha előtte legalább fél órával hívod. A diszpécserrel beszélsz, nem a buszvezetővel, nem tudsz egyezkedni, azt kell megmondanod hogy melyik járatot szeretnéd ha indulna.
2023. máj. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
39%

Milyen diszpècserrel? Dehogy beszélsz diszpécserrel. Egy egyszerű ügyfélszolgálatos kérdez végig egy kérdőív alapján, hogy mikor honnan, hová, hányan, mi a neved.


De eniatt kar vonalra várni, online is megrendelheted a buszt.

2023. máj. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is lenne egy kérdésem. Az igaz, hogy a bérleten/jegyen felül további egy vonaljegyet kell kezelni, azért, mert elindult miattad a busz? Vagy ezt már eltörölték?
2023. máj. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
2023. máj. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!