Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A MAN SG263 autóbuszok mennyir...

A MAN SG263 autóbuszok mennyire voltak jók? Ti szerettétek ezt a típust?

Figyelt kérdés

2000-es évek elején gyártották ezt a típust. Debrecenben, Miskolcon, Szolnokon és Egerben volt jópár példány ebből a típusból.

Szerintetek milyen buszok voltak? Mennyire voltak jók?



2023. jún. 14. 12:10
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Rendkívül fapados , bár aránylag szívós járgányok, én utasként kimondottan utáltam.
2023. jún. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

#1

Melyik városban utaztál velük?

2023. jún. 14. 21:20
 3/3 anonim válasza:
Miskolcon még mindig futnak szép számmal, főleg mostanában a CNG minimalizálás miatt. Én kifejezetten szeretem őket, tágas, szellős az utasterük. Mivel magaspadlósak, így az utastér, az ülések egy síkban vannak, nem fel-le mint az alacsonypadlós buszokban. Az összes ablak nyitható, plusz van 4 darab tetőszellőző is, így nagyon jól szellőzik nyáron. Ellentétben a Neoplanokkal, na azok nyáron szaunák. Az SG-k jóval halkabbak is, mint a CNG-k, kellemesebb a hangjuk, nem az a magas hangú üvöltés, mint a CNG-knél.
2023. jún. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!