Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A railjetek szoktak Bécs és...

A railjetek szoktak Bécs és Pest között késni?

Figyelt kérdés
2023. jún. 26. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Persze.
2023. jún. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Simán. Ausztriában tűpontosan ment végig, aztán Hegyeshalomról rögtön 2 perc késéssel indult és Kelenföldig lett az 10 is.
2023. jún. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
#2 Nem kell félteni az osztrákokat sem. Ott is késik. Németországban meg csak vonogatta a kaller a vállát, hogy kevés a vasutas, nem jó a pálya, azért késik a vonat 90 percet. 10 perccel késtem le a csatlakozást, mert indulni ugye pontosan kell annak a vonatnak is, ami 2 órával később amúgy állt 4 órát Salzburgban. Ott éjszakáztam a pályaudvaron, lemaradtam anyám szülinapjáról, ha előre tudom, nem is vonatozom keresztül a kontinenst. Elég lejárt ez a Hegyeshalom után rögtön szöveg. Hegyeshalomnál egy dolog történik, ha nyugat felé mész, a hülye románok egy fokkal értelmesebben vezetnek. A vasút meg úgy általánosságban a közösségi közlekedés minden országban akadozva működik.
2023. jún. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Justinianus ***** válasza:
100%

Igen, de valamivel kevesebbet, mint ahányszor tíz kilométeres dugó van az M1-esen.

Kedden:

[link]

Szerdán:

[link]

Vasárnap:

[link]

Csak a tényszerűség kedvéért.

Nem reklám, mert szeretem, ha sok helyem van. :)

2023. jún. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szoktak, de valóban jobb, mint az M1-esen szopódni.
2023. jún. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Elég gyakran utazom Budapest és Bécs között vonattal és teljesen kiszámíthatatlan. Az esetek többségében pontosan megy, de úgy az utazások negyedében - harmadában kisebb vagy jelentősebb késések vannak.

Bécs -> Budapest irányban figyelembe kell venni, hogy a RailJet-ek Münchenből (napi 5) vagy Salzburg-ból indulnak, így már Bécsig összeszedhetnek késést, ha valami fennakadás van.

Budapestről Bécs felé általában elindul pontosan, de sok minden történhet. Elég, ha egy másik vonat elgázol valakit vagy autóval ütközik egy átjáróban, és máris áll vagy egy vágányon halad a forgalom a helyszínelés idejére.

Volt, amikor a felsővezeték szakadt le, és egy alkalommal a Bécsből induló RailJet Bruck an der Leitha-ig jutott el, ahol elromlott. Megállították miatta az egy órával később induló vonatot, hogy felvegye az utasokat.

2023. jún. 29. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze. Az öngyilkik és a vezetékleszakadások senkire és semmire nincsenek tekintettel.
2023. júl. 3. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 NTBS ***** válasza:
Sajnos szokott.
2023. júl. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!