Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapesti metrószerelvényeken...

Budapesti metrószerelvényeken szoktak utcazenészek zenélni?

Figyelt kérdés

2023. jún. 27. 17:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktak.
2023. jún. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Nem szoktak, bár szerintem egy adott minőséggel azért hangulatos lehetne, csak több okból is problémás lenne, pl. ha kéregetésnek lenne minősítve, vagy valakit zavarna...
2023. jún. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. jún. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Nem jellemző, külföldön viszont sok ilyennel találkoztam
2023. jún. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktak, es engem zavarna. Mindenhol zavar.
2023. jún. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Magukon a szerelvényeken nem, viszont a Fővám téri állomáson rendszeresen van “Dalos pont”, ahol előre jelentkezett zenészek/bandák adhatnak elő:


[link]

2023. jún. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az aluljárókban szoktak lenni, bár közel se annyi mint a covid előtt és ami van is minőségben visszalépés, akkoriban olyanok voltak akiket étterembe is elhívtam volna élőzenének, kaptak is tőlem rendesen suskát. Manapság már nincs olyan sok és ritka a nagyon jó, valószínűleg már nincs annyi bevételük, mert az emberek nem hordanak maguknál annyi készpénzt. Londonban már bankkártya terminállal nyomják, itt is el kéne kezdeni ezt bevezetniük.
2023. jún. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A Fővám téri aluljáróban egy zongora is van, amihez oda lehet ülni és játszani rajta. ;)
2023. jún. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!