Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért bénul meg a vasút...

Miért bénul meg a vasút (MÁV-START), amikor esős idő van?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy mikor esős/viharos idő van, akkor sokat késnek a vonatok, de ilyenkor az is gyakori, hogy egyes járatok teljesen elmaradnak, olyankor írják az állomáson a kijelzőn, hogy "a mai napon nem közlekedik". Egészen pontosan mi történik a vasúttal, mikor ilyen időjárás van? Eléggé bosszantó, ma is majdnem emiatt késtem el a munkahelyemről, úgyhogy nagyon érdekelne, hogy pontosan mi van ilyenkor!

2023. júl. 13. 19:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
62%

Nem tudják ott sem kezelni, de azok a hírek nem érnek el hozzánk. Csak azokaz mondják be nálunk is ha meghaltak legalább 20-an.

Sopanyolban sem fogják bemondani a hírekben, hogy Érd Alsón ottmaradt 4 ember, mert kicsit hideg volt.

2023. júl. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
5-6 vagyok. Nem küldtem senkinek semmiféle üzenetet.
2023. júl. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
76%
#11: igen, ezzel lehet hitegetni magad amíg párszor el nem hagyod az országot.
2023. júl. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
42%
A MÁV nagyjából az ukrán vasúttal van egy színvonalon. A balkáni szintet nem már éri el.
2023. júl. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A MÁV teljesen megbízhatatlan, kaotikus és minőségtelen szolgáltatást nyújt. Full szervezetlenség, totál elhanyagolt lerohadó infrastruktúra és járműpark, alulfizetett hozzánemértő, lesz@rom személyzet és eszetlenül túlfizetett totál diletáns vezetőség. Be kéne zárni és magánvasutanknak kiadni az egészet mindenestül.
2023. júl. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
Tegnap pl. órákig állt a nyílt pályán, a tűző napon egy vonat felsővezeték-szakadás miatt. Ha nem volt légkondi a vonaton (márpedig nyáron szándékosan kevesebb légkondis vonatot járatnak), meg is halhatott volna valaki a felforrósodott kocsikban. Ez minimum gyilkossági kísérlet, de akár terrorcselekménynek is tekinthető.
2023. júl. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!