Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Meddig tartható fenn a 81-es...

Meddig tartható fenn a 81-es vasútvonal (Somoskőújfalu-Hatvan) közötti vasúti forgalom a jelenlegi járműállomány mellett?

Figyelt kérdés

A BZmot szerelvények állapota egyre siralmasabb. Szinte már nem telik el úgy hét, hogy ne fordulnának elő járatkimaradások a meghibásodó szerelvények miatt. Valamelyik nap utaztam vele, konkrétan olyan érzés volt, mintha visszacsöppentem volna a 60-as évekbe.

Hány évig fog még ez a helyzet húzódni, mire kezdenek valamit a járművek és a pálya állapotával?



2023. júl. 20. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Erre nincs válasza a 13 éve regnáló magyar kormánynak. Fájdalmas, de ez az igazság .
2023. júl. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én azon csodálkozom, hogy nem zárják be ezt is augusztustól, mint a 10 másik vasútvonalat.
2023. júl. 21. 08:55
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Rohad szét Nógrád, pedig ezt kéne fejleszteni. Nem 10 km bicikliút és csak föl van festve.
2023. júl. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 Én is mélységesen felháborítónak tartom, hogy egy nemzetközi fővonalat hagytak ennyire lerohadni. Egyszerűen felfoghatatlan számomra...
2023. júl. 21. 20:02
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Drága pesti lakásokat ingázók építenek részben, akkor tegyük már a közlekedésüket komfortosabbá.
2023. júl. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
30 éve dolgozom a vasúton és a gondok nem 13 éve kezdődtek, hanem azóta csak halmozódtak. Pályafenntartás szinte semmi,a járműparkról nem is beszélve. A vasút 2007-es szétdarabolása mindent hozott,csak jót nem,persze sokan jól jártak -és jól járnak ma is....
2023. júl. 22. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Az elkövetkezendő 1-2 évben mindenképpen történnie kellene valamilyen fejleménynek a vonalat illetően, hogy az ne váljon teljes mértékben használhatatlanná.

Már az is hatalmas előrelépés lenne, ha legalább egy fokkal korszerűbb járműveket helyeznének forgalomba a 81-es vonalon. Viszont gyanítom, hogy inkább előbb zárják be az egészet...

2023. júl. 22. 12:47
 8/8 anonim ***** válasza:
79%

Talán 63-ban döntötték el Kádárék hogy az autópályáké a jövő.

Pedig közlekedésmérnökök már azt vallják hogy a vasúté. Egyre kevesebb az olaj, majd ha 2000 lesz a benzin lesznek fejlesztések.

2023. júl. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!