Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A 956 éjszakai buszjáratot...

A 956 éjszakai buszjáratot nem kéne Solymárra meghosszabítani?

Figyelt kérdés

Szerintem lenne igény rá, és így legalább agglomerációból agglomerációba menne. Nem hiszem hogy akkora kiadás lenne a BKK-nak

Mondjuk Solymár Templom tér/PEMÜ - Pécel, Kun József utca



2023. szept. 3. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ott van a 964.
2023. szept. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem aki éjszakaival jár Solymárról az nem hűvösvölgyig akar eljutni hanem be a városba. Sokkal egyszerűbb lenne ha nem átszállogatni kéne az éjszaka közepén, hanem egy járattal. Mellesleg a 964 kétszer jár csak, míg a 956 óránként.
2023. szept. 3. 12:02
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt fizeti a solymári önkormányzat (vagy már az állam, nem tudom mit variáltak a finanszírozásban), ráadásul Pesthidegkút lefedettsége romlana a hurokútvonal egy részének feladásával. A csatlakozások amúgy biztosítottak.
2023. szept. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően a bkv-bkknak csak budapest tömegközlekedése a feladata. Nos mivel solymár már nem budapest így az már nem az ő nyomoruk hanem általában a volánbuszé. Ha az ottani önkormányzat megkeresi a bkk-bkv-volánbuszt és megegyeznek (hogy kifizeti ezt) akkor talán van rá esély. Budaörse meg a többi ilyen esetben sem a csak jófejségből mennek ki a bkv buszok. Írj az önkormányzatodnak.
2023. szept. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem az óránkénti indulás, sem a csuklós busz nem lenne indokolt.

Az átszállástól meg nem tudom miért kell rettegni, ha a 964 csatlakozik a 956-tal, akkor ez egyáltalán nem gond.

Úgyhogy ezzel a községet felesleges költségbe vernéd.

Mert igen, ez nem a BKK-nak plusz költség, hanem az önkormányzatnak kell megrendelnie.


Én az éjszakai vonatok visszaállításának több értelmét látnám.

2023. szept. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!