Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mit szóltok az 1-es metró...

Mit szóltok az 1-es metró felújításához/meghosszabításához?

Figyelt kérdés

Van értelme? Pont erre van szükség?


A járműpark régi és a sinek is biztos xarok, de nem lenne jobb helye ennek a pénznek más tk-i projekben?


[link]



2018. ápr. 18. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
A járműpark kap muszáj kezdeni valamit és valószínűleg könnyebb ezt úgy megtenni (finanszírozási szempontból), hogy közben fejlesztenek az infrastruktúránk is. De a hosszabbítást csak akkor szabad meglépni, ha már tudható, mi lesz Rákosrendező helyén. Addig csak hazárdjáték.
2018. ápr. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A belvárosi rész szerintem tök felesleges, 2 perc séta, kár a hajócsatlakozásra fogni. A másik oldalban már van fantázia, az tetszik.
2018. ápr. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Annak van valami oka, hogy a Szijjártó van a kerekesszékre PS-elve az egyik vázlatképen? :D
2018. ápr. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az akadálymentesített bejáratok jó ötletek, a Mexikói úttól való meghosszabbítás is, de ahogyan #2 is írta, teljes mértékben felesleges lenne a Vörösmarty tértől 200 méter pályát csinálni még neki. Úgyhogy szerintem jó lenne, de csak abban az esetben, ha a potlobuszozast normálisan megcsinalnak, nem úgy mint most a 3-as metrónál. Ami meg még fontosabb lenne azon a vonalon, elsősorban a szerelvények felújítása, ugyanis igaz hogy történelmi örökségnek számít, de van, hogy büdös, piszkos.
2018. ápr. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
80%

Én örülnék ennek a fejlesztésnek. Igaz nem járok vele nagyon gyakran, de ha ez a beruházás megépülne valószínűleg többet használnám.


A Vigadó téri állomásnak szerintem csak úgy lenne értelme, ha megszűnne a jelenlegi Vörösmarty téri végállomás.


A Hungária körúti állomást szintén csak a Széchenyi fürdői, illetve a Mexicói úti állomás megszüntetésével tudnám elképzelni. Én egy aluljáróval kötném össze a Mexicói utat, az 1-es villamost, a metrót és a ligetet. A Mexicói úti depót is kiköltöztetném a Marcheggi hídhoz. A Mexicói útnál véget érő villamosokat a Kassai térhez vezetném. A további szakasz szerintem rendben van.


Rákosrendezőt és szívem szerint megszüntetném. Alig használják, lepukkant és csak foglalja a helyet.

2018. máj. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!