Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miskolciak és busszal utazók!...

Miskolciak és busszal utazók! Mit szóltok az új menetrendhez?

Figyelt kérdés

Most hétvégén lép életbe az új menetrend amit, ha jól tudom már nem az MVK készített.

Akikkel eddig szóváltásba kerültem, a többségnek nem éppen jött be.

Mit gondoltok róla? Inkább maradt volna olyan, amilyen volt?



2023. okt. 12. 21:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ami engem érint (12, 20, 20A), az majd hétfőtől derül ki, de remélem jó lesz, a mostani munkanapi 20-as katasztrófális volt, nem lehetett felférni rájuk délután az egyetemről jövet. Most elvileg újra a 12-es fig járni a 20A-val együtt, a 7-8 percezés jól hangzik, a valóságban majd meglátjuk.

Ami sokaknak nem tetszik az a 29-39 körjárattá alakítása, mivel így csak óránként 1 busz lesz egyik-másik irányba a Vargahegyen, meg ahogy olvastam Berekalja is nagy visszafejlesztést kapott azzal, hogy az óránkénti 21-es jár mostantól oda a betérő 1-esek helyett...

Többször voltak már próbálkozások, tavaly egy meg is bukott, de nyilván idő kell neki, hogy lehessen majd tapasztalatokat mondani. Én azt vettem észre a Facebookos kommentekből, hogy az emberek már egyszerűen félnek minden újtól, minden ismeretlentől, és csípőből leszólnak mindent...

2023. okt. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Engem felháborít, hogy több mentesítő járatot péntek délutánról kivesznek, bár nem azon a vonalon
febr. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!