Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Megbüntettek a villamoson, a...

Megbüntettek a villamoson, a bkknál elkérheti más a csekkem?

Figyelt kérdés
2 hónapja megbüntettek mert nem volt jegyem 25000-re.Azóta fogalmam sincs mennyire ment fel, annyit tudok 50000 30 nap után.Csekket azóta elhagytam mert nem vettem olyan komolyan,aztán jöttem rá hogy hiába nem fizetem be egyszer be kell.És olvastam sok helyen hogy új csekket a bkk ügyfélszolgálatánál lehet kérni Budapesten.Mivel én elég messze lakok onnan egyik barátnőm kitudja nekem kérni? Vagy esetleg valahol máshol nem lehet?És kB mennyi összegre számítsak? 50000?.

2023. nov. 5. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Átutalással is lehet rendezni.


Igen, 30 napon túl 50 ezer Ft a pótdíj.

2023. nov. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
25%

#5

Megszegi az utazási feltételeket, kárt okoz, ellenszegül a jogos intézkedésnek, majd Gyakorin hirdeti az “igét”, hogy mekkora király.

2023. nov. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
54%
#8 Nem tilthatja le azonnal, mivel utasok is szállnak fel ott, ahol a közteresek, és nekik is kezelniük kell a jegyet. Egyébként csináltam már ilyet nem egyszer, és sikerült.
nov. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!