Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan módosíthatom az utasfel...

Hogyan módosíthatom az utasfelvételt?

Figyelt kérdés
Wizzair-nél van oda vissza jegyem. Most akartam online végezni a az utasfelvételt. Az oda jegynél sikerült is. Viszont a vissza jegynél nem érvényes a beszállókártya , azt írja ki. Szerintem az a probléma , hogy ott nem szkenneltem be az útlevelet, mert aszittem az elsõnél elég. Viszont sehogy se tudom módosítani. Nem engedi …pls help
nov. 17. 20:44
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
valaki?
nov. 17. 20:54
 2/14 A kérdező kommentje:
Ez nem beszallokartya-„Az utasoknak meg kell jelenniük a Wizz air utasfelvételi pultjánál úti okmányaik ellenõrzése végett, mielott athalasnanak a bizonsági ellenorzesen, a beszallokapuk felé. „ ezt írja ki
nov. 17. 21:11
 3/14 anonim ***** válasza:
A reptéren lesz a check-in, ott kapsz majd beszállókártyát.
nov. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Akkor miért írják azt ,hogy beszállókartyat nyomtassa ki és hozza magával vagy elektronikus eszközön mutassa fel? ..
nov. 17. 21:24
 5/14 anonim ***** válasza:
Mert 2023 van, van online check-in is.
nov. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem érted a problémámat… Van egy oda-vissza repülõjegyem. Elvégeztem az online check-int. Külön oda , külön vissza , ugyanúgy. Odafele megkaptam a beszállókártyám ,visszefele nem. Miért? Nem írják azt , hogy ott kapom meg beszállókártyám ,csak azt hogy megkell jelennem okmányok ellenõrzése miatt.
nov. 17. 22:13
 7/14 A kérdező kommentje:
Miért nem tudták másikat ugyanúgy megküldeni
nov. 17. 22:14
 8/14 A kérdező kommentje:
Bocsi, csak nem értem a logikát
nov. 17. 22:16
 9/14 A kérdező kommentje:
Még nem repültem
nov. 17. 22:17
 10/14 anonim ***** válasza:

Valószínűleg az ottani reptéren ellenőrizniük kell az okmányaidat.

Melyik ország? Melyik reptér?


Nekem ilyen akkor volt, amikor még kellett covid teszt.

nov. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!