Kezdőoldal » Utazás » Európa » Wizzair alkalmazáson vettem...

Wizzair alkalmazáson vettem jegyeket, ami során csak a neveket kellett megadnom. Ma elvégeztem az utasfelvételt ahol nem kértek semmilyen további adatot (személyig.szám, születési dátum). Csak a nevet kell megadni vásárláskor és utasfelvételkor is?

Figyelt kérdés

nov. 16. 14:27
 1/8 A kérdező kommentje:
Olaszországba utazunk ami schengeni övezet így értem,hogy nem kérnek elvileg adatokat, csak furcsállom, hogy csak a neveket kellett megadnom amikor visszafelé a Ryanair-nél kértek születési dátumot és okmányszámot is.
nov. 16. 14:30
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a wizznél elég a név.

Nekem volt, hogy az azonos nevű családtagom utazott helyettem. :)

nov. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.
nov. 16. 16:57
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak Schengenen kívül kér okmány adatokat.
nov. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
3 hete mentünk wizzairrel Rómába, még a személyit sem ellenőrizték, csak a beszállókártyát és ennyi. Nekem ez kicsit fura volt, mert így bárki kimehetett volna helyettem. Visszafelé már volt ellenőrzés.
nov. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Akkor jegyvásárlásnál és utasfelvételnél is csak a neveket kellett megadni? Születési dátumot sem kértek sehol,ugye?

Csak azért gondolom/gondoltam,hogy elrontottam valamit, mert ha vonatra veszek jegyet (máv), még ott is meg kell adni a születési dátumot.

nov. 17. 17:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, a wizznél elég a név.
nov. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én fordítva írtam a nevem,

Remélem nem lesz baj útlevélellenőrzéskor és vízum igénylésnél

nov. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!