Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mi történik ha egy busz...

Mi történik ha egy busz /villamos vezetőnek menet közbe jön rá a hasmenés ?

Figyelt kérdés

dec. 14. 23:20
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Ugyanaz, mint ha nem buszvezetőre jön rá. Szalad az első wc-re, ami útba esik.
dec. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
3%

Ne trollkodj!

Ez egy becsületsértő kérdés

dec. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Befosik vagy végállómáson elmegy budiba.
dec. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem pesti vagyok, megyeszékhelyen lakom, de szerintem ilyen esetben ugyanúgy beszalad valahova, mint amikor a megállónál lévő boltba ugrik be kenyérért (ez elég gyakori bizonyos megállókban mifelénk).
dec. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

Anno sofőrködtem, közben fogorvoshoz is jártam, aki felírt nekem dalacint, ami az egyik legbrutálabb f.satószer.

Hát elég érdekes volt...

De már úgy voltam, nem érdekel senki, telefont kinyomtam, és ott ültem a budin órákat.

dec. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Ez valami bolondéria? Lassan mindenki sorra kerül. Kamionos, mozdonyvezető, villamosvezető, pilóta. Mi nem volt még?
dec. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%

Hogy a buszosok konkrétan hogyan csinálják azt nem tudom. Én egyetem mellett mentőzök és mi nálunk volt már olyan, hogy a sofőrre rájött. Egyszer úgy mentünk, hogy hátul voltam a beteggel. Akkor megbeszéltük, hogy kapcsoljunk szirénát és akkor max hordágyastól visszük be a beteget sürgire.

Meg volt már olyanra is példa, hogy beteg nélkül az állomás felé tartva jött rá, akkor félre állt és elintézte egy bokorban:))

dec. 15. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy késni fog, vagy hamarébb beér
dec. 15. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%
Úgy tűnik van egy elfostosodott kérdező trollunk :)
dec. 15. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi történne? Elmegy mosdóra. Nyilván villamosnál ez kínosabb, mert nem tudják a járművek kerülni egymást, de a helyzet amúgy az, hogy aki ilyen munkakörben dolgozik, az egyszerűen fegyelmezettebb az étkezés terén, így max vírusfertőzés tud meglepit okozni.
dec. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!