Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A régi orosz metrókocsikból a...

A régi orosz metrókocsikból a zöld, a drapp/okker, vagy a fehér belsejű kocsik tetszettek jobban?

Figyelt kérdés

dec. 15. 08:01
A kérdező szavazást indított:
A zöld.
A drapp/okker.
A fehér.
13 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Pampusz
dec. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%

Én több mint 10 éve utaztam metrón fél éven át napi szinten. Akkor javarészt zöld belső volt a jellemző, fehérre nem is emlékszem, drapp/okker sem igazán van meg hogy lett volna, vagy csak nem hagyott bennem így emléket.

Akkor a 2-es és 3-as vonalon közlekedtem, arra viszont emlékszem amikor a 2-es vonalon kezdtek átállni az Alstom szerelvényekre és egyre kevesebb volt a régi orosz és egyre több az Alstom.

dec. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A különböző színű kocsik (akár egy szerelvényen belül is vegyesen), a (főleg a 3-ason közlekedő) 81-es sorozatú szerelvényekre voltak jellemzőek. Az Ev, Ev3 szerelvények mind zöldek voltak belülről. A 2-esen is közlekedett néhány 81-es szerelvény, de emlékeim szerint azok egységesen drappok voltak. A 3-ason, ha ilyen vegyes szerelvény jött, mindig olyan kocsit kerestem, ami nem zöld, annak elég nyomasztó hangulata volt.
dec. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hàt lehet szelektív a memóriám, de én csak zöldre emléxem…🤷🏽‍♀️ Vagy bennem sem hagyott nyomott a drapp/okker. Egyébként sokkal jobban szerettem a régi metrókat.
dec. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindegy, csak a kárpit legyen piros!
jan. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!