Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » 1 év után mennyit emelnek a...

1 év után mennyit emelnek a bkk bírságon ha nem lesz befizetve?

Figyelt kérdés
Bkk-nál van egy bírságom majdnem egy éve nem küldenek semmit.Mennyit terhelhettek rá? 50 ezer 30 nap után azt tudom de hogy azota kb mennyi lehet.Alap 25 ezer volt.De azt se tudtam befizetni mert nem dolgozok még.

dec. 15. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
1 év után már nem a BKK-nak fogsz tartozni hanem valamelyik végreható cégnek, és abból az 50 ezerből könnyen lesz több százezres behajtás.
dec. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A BKK átadja végrehajtó cégnek(lehet van nekik belső saját),akik húzzák az időt(vagy sok az ügy),aztán egyszer csak sajnos késedelmi kamat,kamatos kamat és mindenféle jogi lehetőséget kihasználva kegyetlen összeget rónak ki,ha nem tudod megfizetni,tulajdonodra terhelik rá,vagy fizetésből tiltják,ha egyik sincs,elzárnak és le kell dolgozni.

(az,hogy nem dolgozol,senkit nem érdekel)

Szerintem menj elébe a dolgoknak,érdeklődj!

Nekem volt végrehajtós ügyem,igaz nem BKK-s,de nem lehet megúszni,márcsak a számítógépes rendszer miatt sem.

Nem akarlak bántani és nem tudom,mi lehetett az előzmény,de egy ócska párszáz Ft-os menetjegy hiánya(is) ide vezethet,hát megéri(?)

dec. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt fizetheted barátom mint a güzü.... jobban teszed ha majd túlórázol :D Egy év alatt az már most szerintem millió körül van.... fateromnak anno volt 3 hónap után 300 000 tíz évvel ezelőtt
dec. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mennyi lumpen tahó van még mindig budipesten, aki nem képes értékelni azt, hogy egy ma már vicckategóriánsk számító 9500 Ft.-ért ott van a segge alatt a busz, villamos, hév, metró 0-24-ben, míg máshol meg havi 100 ezret locsolhat az ember az autóra, mert a vonat meg busz jár vagy napi 2-5-ször, de már 150 ezres városokban is jó ha félóránként vagy óránként van egy járat, 23 után meg semmi, csak a taxi.
dec. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 Azt se hagyd ki, hogy a BKK-t, vagy korábbi nevén BKV-t az állam, nem egyszer húzta már ki a szarból. Ehhez meg nem csak a fővárosi , hanem vidéki emberek által befizetett adóforintokat használta.
dec. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!