Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Lehetséges, hogy attól lett...

Lehetséges, hogy attól lett drágább a kötelező mert nem lett időben befizetve?

Figyelt kérdés
Negyedévente kell fizetni és 1 hónap késéssel lett befizetve, lehet e attól nagyobb költség az elmaradás miatt?

2020. nov. 18. 20:13
 1/9 A kérdező kommentje:

Itt találtam egy cikket és kicsit aggaszt emiatt:

[link]

2020. nov. 18. 20:14
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem!
2020. nov. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

60 nap türelmi idő van befizetni, a cikk a fedezetlenségről ír.


Az ajánlat szerint lett nagyobb? Nem kell elfogadni, újrakalkulálsz, és ha kell akár biztosítót váltasz idóban.

2020. nov. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*időben
2020. nov. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
36%
Mindenhol drágul, cca. 15%-al.
2020. nov. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5 Nekem csökkent.
2020. nov. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Huh, megnyugodtam köszönöm.

Az a baj, hogy így is drága mert taxi a kocsi. Ráadásul az én nevemen van én meg fiatal vagyok a kocsi se régi, így meg dupla szívás. Jövőre leszek állítólag B1 besorolásba...

Csak idegesítő, hogy 50.000 helyett felemelték 60.000 ezerre negyedévente és nem volt baleset meg semmi.

2020. nov. 18. 20:44
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha még nem csúsztál ki az időből, kalkuláld újra, fizesd egész évre, és online intézd.


A biztosítók (és általánosságban a szolgáltatók) nem jutalmazzák automatikusan a maradó ügyfeleket.


Tegnapi kérdező példája, csökkentette egy kis utánajárással:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__biztositas-papirm..

2020. nov. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem csökkent egy 10-essel, netrisket ajánlom én is, kalkuláld újra és válaszd a legolcsóbbat.
2020. nov. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!