Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapesten a 4/6 vagy az 1-es...

Budapesten a 4/6 vagy az 1-es villamos számít veszélyesebbnek?

Figyelt kérdés

Sokáig az 1-esről gondoltam, hogy folyamatos a hangoskodás, kötekedés, de a 4/6 is sokszor tele van kéregetőkkel, hajléktalanokkal.


Én a H7-es csepeli hévvel utazom napi szinten, annál szerintem nincs rosszabb, de kiváncsi vagyok, hogy a villamosjáratoknál melyik számít a leginkább balhésnak (pl. 28-asről sem sok jót hallottam).



dec. 30. 10:32
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Egyik sem.
dec. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

A csepeli HÉV-en mi baj van?

A 28-as vonalán az összes gond, amit tapasztalok a sok bagós a megállókban. A legsúlyosabb "atrocitás", ami ért, hogy valaki letanárurazott. Kétféle cigányokat látok ott. Főleg nők, gyerekek csoportokban. Sajátos ízlésű, de rendezett külsővel. Hangosan beszélnek, de ennyi. A másik fajta csoprtba verődött férfaiak festékfoltos és szagú ruhában. Velük sincs baj.

Az egyes vonslán sok zombi volt a megállókban, de a rendőrség már felszámolta.

Zsblopás meg bárhol lehet. A súlyos támadások ritkák az egész városban.

dec. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem kb egálban vannak.
dec. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom elképzelni sem, hogy az ilyen emberek akik szerint a 4/6 veszélyes, azok 2000 körül mit csináltak volna Bp-n:D konkrétan nincs no go zóna a városban, statisztikailag is biztonságosabb, nincs maffia (látványos szinten értve) és a legtöbb lehangoló kommunista épület, busz stb is már eltünt… Bp egy f*sza nyugati város ami kimagaslóan biztonságos eu és világi viszonylatban is. Egyedül a szolgáltatások minősége rossz, de hát elmaradott országban ez előfordul.
dec. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
A 4-6-os csak éjszaka veszélyes, az 1-es nappal is, mert tele van cigánnyal.
dec. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Nem tudom, engem soha nem ért semmi atrocitás.
jan. 3. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem inkább 4/6.

Az 1-esen soha nem láttam ilyeneket.

jan. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!