Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért utálják egyesek a BKK...

Miért utálják egyesek a BKK ellenőreit, amikor csak a munkájukat végzik?

Figyelt kérdés
Aláírom, hogy vannak öntörvényűsködő ellenőrök, akik visszaélnek "hatalmukkal" (nem tudom, hogy mondjam ezt másképp), őket én is elítélem, de akik rendesen végzik munkájukat, miért utálják, vagy félnek tőlük..?

jan. 7. 02:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
21%
Mert nem emberek hanem robotok. Csak azt tudják csinálni ami beléjük van programozva, kizárólag ez alapján járnak el. Semmilyen emberi jellem nincs bennük. És ez nem csak a BKK ellenőrökre vonatkozik, hanem szinte az összes hivatalos szervre.
jan. 7. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
9%
Tömeget nem lehet máshogyan kezelni.
jan. 7. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
18%
#2 Ezért nem is szoktam bemutatni a jegyem pl ha megyek le metróba, levegőnek nézem.. Úgysem rohan utánam, jön 5 perc alatt 100 másik ember.
jan. 7. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
#1: Milyen jellemre gondolsz? Mérlegelje, hogy elenged-e jegy nélkül?
jan. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
11%

Jutalékos rendszerben dolgoznak, ergo kizárja az emberi méltányosságot, mint olyant.

Az átkosban, kádár rendszerben ilyen még mutatóban sem volt.

Ott valóban csak a perverz gcik szemétkedtek, akik arra élveztek, hogy gyötrik az embert.

Ez a jutalékos is a nyugat termése, örüljünk neki....

jan. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
47%
Mert gyakran büntetnek meg vagy próbálnak megbüntetni szabályosan utazó utasokat is. Személyesen is láttam rá nem egy példát. Valószínűleg érdekeltek a büntetésben: vagy tényleg jutalékos rendszerben dolgoznak, vagy elő van írva nekik, hogy mennyit kell büntetniük.
jan. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 bazaltkaroly ***** válasza:
80%
#5 & #6 De, hogyan tudnak megbüntetni, ha van jegyed? Velem még nem történt ilyen, de ha megpróbálná, akkor biztos, hogy rendőrt hívnék, addig meg egy mukkot nem mondanék neki. Főleg így, hogy a telefonon vásárolt jegyeknél már ott van feketén-fehéren minden.
jan. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
#7 Konkrétan velem sem, de szem- és fültanúja voltam már. Egyszer egy srácba kötött bele az ellenőr azért, mert gyűjtőjeggyel utazott. Azzal indokolta, hogy sokan éves bérletnek használják a gyűjtőjegyet. Egy másik esetben ahogy felszállt egy pasas, az ellenőr elállta előle a jegykezelőt, és fennhangon az utazóközönség füle hallatára azt hazudta, hogy az utas már ott ült az ülésen, amikor a megállóba ért a villamos.
jan. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 bazaltkaroly ***** válasza:
67%
#8 Értem, köszi. Az utolsót el tudom képzelni, mert úgy már nehéz bizonyítani. De a gyűjtőjegyes, számomra abszurd. Nem tiltja semmi, hogy ne lehessen gyűjtőjeggyel rendszeresen utazni. Logika sincs benne, mert bérlettel jobban jár az ember, mint folyton venni a gyűjtőket. Így csak a cégnek kedvez az ember. Szerintem ezt a szituációt könnyen ki lehet védeni, ha nem birka az ember. Rendőrt kell hívni, és addig rá sem nézni az ellenőrre, a rendőrök meg úgyis látni fogják, hogy van érvényes jegyem.
jan. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#9 Persze, hogy nem tiltja semmi és nincs benne logika. Az ellenőrnek viszont kellett a jutalék/kvóta.
jan. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!