Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért utálják egyesek a BKK...

Miért utálják egyesek a BKK ellenőreit, amikor csak a munkájukat végzik?

Figyelt kérdés
Aláírom, hogy vannak öntörvényűsködő ellenőrök, akik visszaélnek "hatalmukkal" (nem tudom, hogy mondjam ezt másképp), őket én is elítélem, de akik rendesen végzik munkájukat, miért utálják, vagy félnek tőlük..?

jan. 7. 02:02
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

"Egy másik esetben ahogy felszállt egy pasas, az ellenőr elállta előle a jegykezelőt, és fennhangon az utazóközönség füle hallatára azt hazudta, hogy az utas már ott ült az ülésen, amikor a megállóba ért a villamos."


Erről már én is hallottam, de egy buszon történt elvileg ugyanez a szitu és hatalmas botrány volt belőle és talán az ellenőrt is kirúgták.

jan. 9. 16:56
 12/14 anonim ***** válasza:
79%
Ezek szerint nem egyedi eset, hanem bevett módszer, mert én villamoson tapasztaltam. Na, én többek között ezért szoktam bliccelni, amikor csak tudok. Ha van jegyem, akkor is belém köthetnek, akkor meg minek?
jan. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 bazaltkaroly ***** válasza:
Ezek szerint vannak köztük gyökerek bőven. Bár én továbbra sem utálom őket, csak azért, mert ez a munkájuk. Igazságtalan lenne általánosságban utálni mindet csak azért, mert vannak köztük idióták. Nem csoportokat kell utálni, hanem egyéneket. Ez olyan, mint a parkolójegy ellenőrök. Őket is utálja mindenki, de nekem eddig nincs rossz tapasztalatom. Pár éve történt, hogy Miskolcon kaptam egy büntetést az én hibámból, mert a pakolójegyem lecsúszott, és nem látszott a dátum. Még időben elkaptam a parkolóőrt, és mutattam neki, de azt mondta, hogy sajnos nem tud mit csinálni, viszont elmagyarázta rendesen, hogy mit kell tennem. Még aznap bementem a parkolóhivatalba (nem tudom, hogy pontosan mi a neve), és törölték a büntetést.
jan. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Hintalow ***** válasza:
100%
Soha semmi problèmám nem volt velük a legtöbbje kedves, mosoly, köszönök, megmutatom a bèrletem, ismèt köszönès ès ennyi.
jan. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!