Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » MÁV nemzetközi utazás segítség?

MÁV nemzetközi utazás segítség?

Figyelt kérdés
Honlapon írjak, hogy nemzetközi utazas esetén a kedvezmények nem élnek, s a teljes útvonalra kell jegyet venni. Ez azt jelenti, hogy ha Ljubljanabol jövök haza, Győrben leszallok, akkor is Ljubljana - Budapest jegyet kell venni, vagy vehetek Ljubljana - Győr jegyet (csak nem vonhatom össze itthoni kedvezménnyel)?
jan. 19. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha le lehet szállni Győrben, akkor természetesen csak addig kell venned a jegyet. Ott átszállsz egy belföldi járatra, amelyre érvényesítheted a kedvezményeidet.
jan. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ!
jan. 19. 13:29
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Győrben? Miért nem jössz a Citadella IC-vel?

Ahogy nézem, sokkal olcsóbb.

jan. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Győrben élek 😅


De megnéztem azt is, ott is elég lenne addig az Őriszentpéterig jegyet venni visszafelé , vagy ott Pestig kéne?

jan. 19. 14:27
 5/7 A kérdező kommentje:
(Úgy természetesen, hogy leszállok Őriszentpéteren, és átszállok másik vonatra)
jan. 19. 14:30
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Vagy úgy, akkor félreértettem bocs :D


Az első magyarországi állomásig elég megvenned, csak akkor ugyanazzal a vonattal (elvileg) nem utazhatsz tovább. Át kell szállnod.

jan. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm!

És csak úgy mint más jegyet, egyszerűen megveszem a MÁV honlapján, vagy az alkalmazásában, igaz? Nem nekem kell azzal foglalkozni, hogy nemzetközi stb?

jan. 19. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!