Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nemzetközi adózás karrierút...

Nemzetközi adózás karrierút kapcsán kérhetek segítséget?

Figyelt kérdés

Üdv!


Még csak egyetemista vagyok.


Ahogy kezdek rájönni a nemzetközi adózás nagyon eltér attól amit az átlag adózás kapcsán ismer. A NAV-os hivatali szürke munka.


A nemzetközi adózás ugye nagyvállalati terület, úgy értem adó- és egyéb tanácsadó multiknál lehet végezni és elég komoly képzettséget kíván. Jól tudom?

A fizetések is elég szépek.


Ráadásul dinamikus, mozgalmas, nem úgy mint egy adóhivatali átlag állás.


Hogyan lehet ebbe az irányba elindulni?

Egyáltalán mit csinál pontosan aki egy multinál nemzetközi adózáson "van"?


Köszönöm előre is és kérlek nézzétek el a tájékozatlanságom!



2021. dec. 1. 22:54
 1/1 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom pontosan erre gondolsz-e. Én egy kisebb multinál vagyok (nem adós), itt alapvetően mindenki csinál mindent, bár valamennyi munkamegosztás azért van. Nekem az SZJA-ra van rálátásom, az annyira nem tűnik izgalmasnak, adóazonosítót igényelni, hosszassan egyeztetni értetlen külföldi cégekkel, SZJA bevallásokat írni... Nyilván vannak ennél érdekesebb feladatok, de azért azzal legyél tisztában, hogy a munka egy része nem sokkal felemelőbb mint a könyvelés.
2021. dec. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!