Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogy működik a 30 perces...

Hogy működik a 30 perces Budapesti jegy?

Figyelt kérdés

Simple alkalmazásom van. Ott elvileg meg tudom venni a jegyet.

Az is világos, hogy a beszállásnál, átszállásnál mindig be kell olvasni az ajtón lévő qr kódot.

De egy telefonon egyszerre tudom intézni mindezt két jegyre is? Mivel ketten utaznánk, de csak nekem van telóm.

Mennyire bonyolult a használata?


jan. 25. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet ketten is 1 telefonnal, csak körülményes. Leolvasod az egyik jegyet, kilépsz, belépész a másik jegybe, azt is beolvasod. Mire ezt megcsinálod, jó eséllyel otthagy a jármű, mivel a kódok kívül vannak. Egyszerűbb, ha ketten 2 telefont használtok. Ha a másikon nincs mobilnet, oszd meg a tiédet. A Simple fiók lehet ugyanaz. A jegy azon a telefonon lesz alapból, amelyiken veszed, de át is lehet tölteni a készülékek között.
jan. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
jan. 25. 21:35
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb buszon és trolin belül is van NFC kód, szóval odabent is be tudja olvasni, ha nem akarja, hogy elinduljon a jármű.

Villamosoknál van csak kívül kód, ami hülyeség, belülre is ragaszthattak volna ilyen matricákat.

jan. 27. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
#3: A Combinókon kísérleti jelleggel egy ideig belül is voltak kódok, de állítólag sokan visszaéltek vele, hogy csak akkor csippantották le a kódot, amit meglátták az ellenőrt, ezért megszüntették.
jan. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!