Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Vármegye bérlet?

Vármegye bérlet?

Figyelt kérdés
Annyi lenne a dolog, hogy ma megvettem a vármegye bérletet viszont eddig egy hosszúkás csík volt rajta amit ugye be kellett olvasni viszont most ugyan azt kaptam csak rendes QR kóddal ez is ugyan úgy működik vagy vissza kellene mennem mert esetleg nem jó?

febr. 1. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó az.
febr. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
jó. ez az új formája.
febr. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Működik, a validátor mindenfajta 2D vonalkódot le tud olvasni, mint a pdf417 (a hosszúkás), QR, Aztec, Data Matrix, stb. A mögötte lévő azonosító a lényeg.
febr. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha hivatalos helyen azt adták,akkor ez jó pl pénztár,automata
febr. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Énis ugyanígy jártam,most épp ezen aggódok az hogy fogom érvényesíteni kisebb is? Szóval akkor ez az új,?
febr. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez az új, nekem buszon még jobban is működik, azonnal beveszi, a hosszúkással volt bénázás.
febr. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is azonnal bevette.nagyon klassz:)
febr. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!