Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Más szerint is ki kéne nevezni...

Más szerint is ki kéne nevezni Kuhár Bencét a MÁV vezérigazgatójává? Ő egy jobb, hatékonyabb és utasbaráttabb vasutat tudna létrehozni?

Figyelt kérdés

febr. 1. 17:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Ezt nem a humorba szántad? Bár ű stand up-ban is megbukott.
febr. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%

Ez még a humor kategóriába is gáz lenne :D

Az a csávó konkrétan beszélni sem tud!

Tudom... beszél, mondja a szavakat egymás után, de nincs értelme annak amit mond. Kb hatodikos, hetedikes iskolás szinten mozog szellemileg.

febr. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem ismerem az illetőt, de ha nincs rendesen finanszírozva a vasút, akkor teljesen mindegy, ki vezeti.
febr. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%
Megírtam neki kommentben többször is.
febr. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Az kizárt.


Nekem nincs bajom Bencével és bántani sem akarom, de semmi szaktudása nincs amivel egyáltalán alkalmas lenne erre, tapasztalata meg annyi sem.

Az hogy videózik meg elmond pár dolgot amit odasúgtak neki meg elmondtak dolgokat meg utánajárt, az csak egy dolog, de nem jelenti azt hogy ért is ehhez.

A másik az hogy iszonyat nagy pénzek kellenek ahhoz hogy ott tényleges változtatást véghez tudjanak vinni, amihez még egy ténylegesen hozzáértő szakember sem lenne elég.

febr. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
32%

Állami cégek vezérigazgatóinak a legfontosabb alap követelmény a párthűség. Bencének ez nincs meg.

Szaktudás csak sokadik a fontossági listán.

A Máv rendbetételéhez csak akarat kel. Ha akarat lesz minden lesz. Arra van pénze az országnak amire akarja.

febr. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

6. Igaz vagy sem, nem tudom. Egy volt felső vezető ismerősöm mesélte, hogy egy fő-fő fejes. Nem értette, miért van akkora pazarlás, hogy tíz kilométer vágányhoz húsz kilométer sínt használnak el.


Bencuska amúgy semmire sem alkalmas.


A párthűséget félretéve: jó menedzser kell. A vasuthoz nem is kell értenie. Okos szakemberek kellenek mellé. A szervezés, pénzszerzés stb. a feladata.

febr. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

6# vagyok.

7# Egyetértek. Ezért írtam, hogy szaktudás csak sokadik a fontossági listán.

febr. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Szolovjov ***** válasza:
0%
Ki kéne nevezni, mert ő átéli, látja a dolgokat. Az íróasztal mögül ezt nem lehet. De csak pártkáderek kerülhetnek ilyen pozícióba. Plusz az sem árt ha zsidó az illető, főleg a zsidesz kormánynál.
febr. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez ugye valami vicc?

Semmi szakmai tudása nincsen,bár ez igaz a mostani vezetőnkre is,pontosan ezek miatt tart ott a vasút,ahol most...

Egy vasutas.

febr. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!