Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért vannak rám ennyire...

Miért vannak rám ennyire hatással a buszvezetők?

Figyelt kérdés
Eleve eléggé furcsa kérdés lehet, és talán nem is (ide) kéne kiírnom, ezért elnézést kérek. Nyilván gondolhatjátok, hogy én is közlekedésfan vagyok,de azon belül leginkább busz fanatikus. Persze,ismerem kb az összes vonalat mindenből,az összes típusú buszt,villamost, ügyes bajos dolgokat,az egész BKK-t. Visszatérve, tehát leginkább buszfan vagyok, és azon belül is az a vonal érdekel,ami ott megy,ahol én is élek, és az a típusú busz. Ez az egész öt éve kezdődött. Imádok utazni ezen a vonalon, csak úgy magamban, egyedül,mert ilyenkor kapcsolok ki teljesen. Mindig is érdekeltek a sofőrök,a vonal "arcai", csendes megfigyelőként mindig néztem, hogy melyik vezér hogy vezet és nyilván van egy két "kedvenc" , olyannyira, hogy szinte rajongás ez az egész. A nagy kedvenceim elmentek (majdnem az összes,5-ből 3),de mégis a mai napig eszembe jutnak, amikor utazok,meg amúgyis,azok a rendszámú buszok,amik az ő törzskocsijaik voltak,ha utazom rajtuk, megdobban a szívem, és rendesen afféle libabőrös érzés kerít hatalmába. A legmeghatározóbb ilyen korszak 2019-2021 között volt, ráadásul eleve akkor kezdtem el kamaszodni, hatalmas szeretettel gondolok erre a számomra gyönyörű, király időszakra. Más is van ezzel így? ;) Szívesen hallgatok sztorikat, történeteket,az ő kedvence vonalait,busztípusát,stb...
febr. 12. 23:09
 1/3 A kérdező kommentje:
Akinek van kedve,sztorizgassunk kicsit, hajrá. :D
febr. 12. 23:11
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem semmi :D
febr. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
55/1, Conecto, reggelenként ha dolgozik, vele megyek. Gyors, pontos, megbízható, bár kicsit fura lenne a rajongás irányába :) de az egyik kedvenc errefelé.
febr. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!