Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Van most Németországban...

Van most Németországban kedvezményes havi tömegközlekedési bérlet, ami tavaly és tavalyelőtt is volt? A havi bérlet érvényessége ott a hónap utolsó napjáig szól, vagy ott is van pár plusz nap a következő hónap elejéig?

Figyelt kérdés
Ha jól emlékszem, 9 Euró volt ott a kedvezményes havi BKV bérlet, tavaly is, tavalyelőtt is.
febr. 23. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Németországban garantáltan nincs BKV bérlet - az ugyanis Budapestre vonatkozik csak.
febr. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Deutschland-ticket 49 euró havonta.


[link]

febr. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
9 eurós ticket ugyanez volt, csak a koronavírus miatt volt olyan olcsó. Ez ma már 49 euro.
febr. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

És vajon ha holnap megveszem (Február 24), akkor Február végéig lesz érvényes, vagy Március 23-24-ig?


#1: Igazán okos, elmés válasz volt. Azt hittem, BKV és Karigeri még New Yorkban is van...

febr. 23. 19:16
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy én olvasom, ez havi bérlet, nem 30 napos, vagyis februárra, márciusra stb. érvényes.
febr. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Arra vigyázni kell, hogy ez egy előfizetés! Ha megveszed, akkor utána automatikusan mindig vonják majd, amíg le nem mondod, van hozzá felmondási idő is, ha pl te júniusra már nem akarod elöfizetni, akkor azt X ideig fel kell mondani, talán 1 honappal előtte, most fejből nem tudom, de biztos írja ott valahol.


Az érvényességének kezdete, ha ma kötöd a naptári hónap március 1-től március 31-ig lehet, vagy márc 15-etől március 31-ig de akkor is 49 euró ugyanúgy.

febr. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!