Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért mondják, hogy a távhő...

Miért mondják, hogy a távhő miatt nem lehet visszatenni a villamost az Erzsébet hídra, mikor másik hídon simán van mindkettő, ott nem gond?

Figyelt kérdés
febr. 26. 22:21
1 2 3 4 5 6
 11/56 A kérdező kommentje:

Szerintem a kettő közül valamelyik hídnál nem stimmel valami, és igen, a politikai döntések körül.


Gond tudtommal mindegyikkel van. Tudtommal a kábelhidak "erős" hidak amúgy.

febr. 27. 12:32
 12/56 anonim ***** válasza:

#11: Mi nem stimmel szerinted?

A "Tudtommal" az mit takar és milyen mértékben vonatkozik a két konkrét hídra?

febr. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 A kérdező kommentje:

Szerintem ebben a városban azon a hídon lehet villamos, amire a politika azt mondja, hogy igen és azon nem, amire azt mondja, hogy nem.


Hallottam pl olyanról is, hogy elhazudták próbaterhelés eredményét.

febr. 27. 12:46
 14/56 anonim ***** válasza:

#13: Ja, hogy szerinted, meg hallottad. Értem. Nincs több kérdésem.

Ebben az esetben ismét javasolnám a BME-t, ahol tudsz rendelni egy szakvéleményt.

febr. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 A kérdező kommentje:
Egy normális országot szeretnék...
febr. 27. 12:54
 16/56 A kérdező kommentje:
Amúgy milyen alapon ne higyjem el az elcsalt eredményű próbaterhelést?
febr. 27. 13:38
 17/56 anonim ***** válasza:

Húha faszikám... nagyon komoly rövidzárlat van a fejedben :D

Tipiki fővárosi - nagyfalusi ahogy mi itt vidéken mondjuk - tróger vagy. Nektek minden sarkon van egy híd, meg metró, villamos, troli, mindegyik felújítva és nem elég. Mit akarsz még?

febr. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:

#16: Ártatlanság vélelme, tessék feljelentést tenni és bizonyítani. Ja, hogy az már a fotelforradalmárnak nem megy?

Továbbra is tartom, hogy szakmailag jók vagyunk, a szakmai feletti politikai döntéseket lehet max bírálni, de annak meg nincs köze az eredeti kérdéshez.

febr. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 A kérdező kommentje:
Pont a politikai döntések miatt ki tudja, mi igaz, mi nem.
febr. 27. 15:00
 20/56 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem csak kettőt lapoztál az újságban és félreértettél valamit. Sehol nincs ez leírva, hogy a távhő miatt nem megy a villamos.
febr. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!