Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért mondják, hogy a távhő...

Miért mondják, hogy a távhő miatt nem lehet visszatenni a villamost az Erzsébet hídra, mikor másik hídon simán van mindkettő, ott nem gond?

Figyelt kérdés
febr. 26. 22:21
1 2 3 4 5 6
 41/56 A kérdező kommentje:
Mert aki azt állítja, ért hozzá, az is rohadtul alátámasztotta, ugye?
febr. 28. 13:42
 42/56 anonim ***** válasza:

Az mindegy. A lényeg, hogy te nem tudtál eddig még semmit alátámasztani amit leírkáltál ide. Egyetlen dokumentummal, számítással, megvalósíthatósági tervvel, felméréssel, ... semmivel.

Legalább linkeld már be azokat a fórumokat, oldalakat ahol ezekről írnak!

Ha nem tudsz ilyeneket, akkor ha valaki kötözködik, akkor az te vagy!

Tessék, itt egy címlista:

[link]

Felhívod belőle azt akit kell és megkérdezed!

febr. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 A kérdező kommentje:

Miért, te csak ilyen komoly dokumentumokkal hiszel el bármit is?



Egészséges életmódról, sportról, lakásfelújításról is?


Mindenből elvégzed az egyetemet és dolgozol benne pár évet, ha érdekel? Vagy nem érdekel semmi?



Vagy nem is tudom már, mit írjak....



Vagy szokásos gyakoris kötözködő vagy....



Tudod, konyhanyelven is le lehet írni valamit úgy, hogy érthető legyen. Vagy lehet szimplán kötözködni.

febr. 28. 14:03
 44/56 anonim ***** válasza:

"Miért, te csak ilyen komoly dokumentumokkal hiszel el bármit is?"

Természetesen nem kell doktori értekezést bemásolni egy fórumra az adott témáról. Azért vannak a tájékoztató anyagok, hogy a laikusok számára is el tudják magyarázni amit tudniuk kell az ő szintjükön. Ahogy te is mondod: "konyhanyelven is le lehet írni valamit úgy, hogy érthető legyen"

De te semmit nem voltál képest forrásként megjelölni, linkelni. SEMMIT!


"Egészséges életmódról, sportról, lakásfelújításról is?"

Ezekről még több baromság terjeng a neten a sok önjelölt professzortól...


"Vagy nem is tudom már, mit írjak...."

Amit többen többször kértünk: olyan forrás(okat) jelölj meg aminek lehet hinni.

febr. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 A kérdező kommentje:
De mire kell forrást megjelölnöm? Kérdésre? Vagy mire?
febr. 28. 14:47
 46/56 anonim ***** válasza:

#32: Ezerszer megválaszoltam már, nem vagy hajlandó elfogadni. A hidakat tervezik, komoly méretezés alapján, minden híd egyedi valahol. Ekkora méretben ez teljesen szokványos. Szóval továbbra is várom a válaszokat az én kérdéseimre. Te a tiedre kaptál már többszörösen is, csak nem azt, amit hallani szerettél volna.

A politikát meg nem kellene idekeverni, mert így kb. az már a kérdés, hogy miért nem omlott le a híd csővezeték nélkül...


#32

febr. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, ez egy általános valami, nem válasz....



A politikát nem lehet nem idekeverni.



A Deák Ferenc híddal is voltak gondok állítólag, most épp egy sima autópálya van lezárva, mert rosszul sikerült, egy kerékpárút kötött ki a Bodrogban.

febr. 28. 15:20
 48/56 A kérdező kommentje:
Az se lepne meg, ha kiderülne, hogy az Erzsébet híd és a Szabadság híd elbírja a villamost (mármint utóbbi az ICS-nél nagyobb tengelyterhelésűt), a Rákóczi hidat meg le fog kelleni zárni.
febr. 28. 15:21
 49/56 anonim ***** válasza:

#47: Mi az, hogy nem válasz? Hát ez a válasz. Egyedi szerkezetek. Ha ennél konkrétabb válasz kell, akkor meg kell nézni tüzetesen azokat a tanulmányokat, amikre hivatkozol állítólag, amit továbbra sem tudunk mi, csak fórumok, meg állítólag.

Igen a Deák Ferenc hídnál voltak gondok, javították. A híd nem dőlt össze és azóta teljes terhelésen üzemel. Ott már megint politikai kérdés csak, hogy a felelősök miért nem lettek érdemben elszámoltatva. Szerintem nézd még kicsit a Mérnöki hibák-at a Spektrumon. Mert itt hiába mondjuk neked, hogy mi van. A Rákóczi-t mégis miért kellene lezárni? Ez milyen hoax megint?

febr. 29. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 A kérdező kommentje:

Sz.r az egész híd, ezt mindenki tudja, azért nem lepődnék meg, ha le kellene zárni.

És most nem a felújítás tolódására gondolok, tudom, más hidaknál, felüljáróknál se történik meg időben.

febr. 29. 08:25
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!