Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » 2, 3 átszállás?

2, 3 átszállás?

Figyelt kérdés
Nos, Budapestről Mohácsra kéne holnap utaznom. Nézem a buszjaratokat és egyszerűen nem értem, mi az hogy nincs egyenes járat? Át kell szállni több helyen is. Úgy hogy fogalmam nincs mikor hol vagyok, soha nem utaztam még így. Kérlek titeket segítsetek. Ha felszallok egy járatra ami elvileg elindul Mohács felé, akkor honnan fogok tudni mikor és hova kell át szállni? És meddig veszem a jegyet? Ahj nagyon nem tiszta....
márc. 10. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

Van több közvetlen járat is, 7:05, 9:05, 13:05, 17:05, 19:05 a Népligetből.

Átszállásnál a menetrendek.hu sok helyen jelzi az indulási peront, Bátaszéken meg azt kell kideríteni, melyik oldalról indul a busz, az nem buszpályaudvar.

márc. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
2, 3 átszállással egészen biztosan nem jutsz el oda. Még 1 is necces, de az még kivitelezhető. Néha van olyan, hogy az átszállás helyén valójában a busz számot vált és nem is kell leszállnod... Teljes káosz.
márc. 11. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%

Hát a menetrendek.hu-n elég részletesen leírják, minden adat ott van. Térkép is van minden ajánlathoz.

A telefonon nézd a térképet hogy hol jártok a busszal. Meg kérd meg a sofőrt, hogy mondja be a mikrofonba, hogy itt kell átszállni. Amikor felszállsz a másik buszra, ott meg megint megkérded a sofőrt hogy jó buszra szálltál-e fel.

márc. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
márc. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
#2 én elég sokszor kiviteleztem 3 átszállásos utazást, ráadásul vonattal! Azok pedig ugye köztudott, hogy notóriusan késnek. Azaz egész pontosan egy busz + 3 vonat volt az út (az egyik lehetett volna metró is, de akkoriban még nem volt érvényes az országbérlet rajta, így inkább a vonatot választottam).
márc. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
#5 Mennyi időd volt az átszállásra?
márc. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!