Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mi történik, ha esetleg az...

Mi történik, ha esetleg az intercity vonaton szendvicset sütök?

Figyelt kérdés
Kibéreltem egy egész négyes ülést. Hoztam hosszabbítót, kávéfőzőt, vízforralót, szendvicssütőt, egy retro szendvicssütőt, egy serpenyőt meg egy rezsót. Tudom, hogy a büfékocsi elég drága, így arra gondoltam, ha már úgyis itt vagyok, és utazok, süthetnék rántottát, kávét, teát, szendvicseket az utasoknak is. Konnektor is van, így lehetőségem is van rá. Lehet belőle valami problémám?
márc. 15. 05:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Mert ez utazás,nem gasztró kaland.Magyarán kizárhatnak és ki is zárnak az utazásból.
márc. 15. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Miért? Hol van az leírva, hogy nem süthetek egy szendót ha megkívánom? És ezzel megkínálhatom az utastársaimat is. Amúgy is horror áron van a büfékocsi, hát így lenne konkurenciája.
márc. 15. 05:50
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
A nagy gasztro kalandod az örszobán végzödne.
márc. 15. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Miért csuknának le?

"-Te miért ülsz?

-Megöltem 10 embert az utcán. És te?

-Szendvicset sütöttem az intercityn."

márc. 15. 06:41
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A felsorolt eszközök valamelyikére jó eséllyel rá lehetne húzni, hogy tűzveszélyes, emiatt kizárhatnak az utazásból. Meg úgy eleve, nem volna furcsa? :D
márc. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Van egy olyan hogy,kérdező ahol ez le van írva neve!

Személyszállítási üzletszabályozás!

[link]

MÁV-nem tiltja az étkezést a vonaton saját hozott élelemből,

Amennyiben az illető betartja az étkezés és élelmiszer-biztonsági szabályokat és a tisztaság fogalmát magává teszi!

márc. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

"Szendvicset sütöttem az intercityn"


Nem, nem ez lenne az indok. Sokkal inkább közlekedés biztonságának a veszélyeztetése. Simán tűzveszélyes is amit szeretnél. De nyílván (legalábbis remélem) csak troll kérdés.

márc. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem béreltél te ki négy ülést, legfeljebb vettél négy helyjegyet, de valószínűbb, hogy csak kitaláltad.

2. Ha már van pénzed három felesleges helyjegyre, akkor talán megengedheted magadnak, hogy vegyél egy hotdogot vagy egy melegszendvicset a bisztrókocsiban.

3. A kalauz az első adandó alkalommal lezavar a vonatról, és még ezzel jársz a legjobban.

márc. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
37%
Nem fog működni. A railjeten a prémium osztályon eleve van kávéfőző, de amikor átlép a vonat Magyarországra kikapcsolják, mert levágja az áramot ha használják. Szóval ezen eszközök használata kiütné a mozdony áramellátását. Bár haladni tudna, de se légkondi, se utastájékoztató, se semmi egyéb, lámpa is csak 1-2 fog égni. A konnektorok eredetileg laptopok töltésére valók, ami 60-80 Watt teljesítmény. A kávéfőző ennek minimum a tízszerese, a grill meg tizenötszöröse. Szóval ha megpróbálod és kimegy az áram nem csak leszállítanak, a következő állomáson a rendőrség fog várni közérdekű üzem megzavarása miatt.
márc. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Igen megveszem a négy helyjegyet de ha sütök szendvicseket, és azokat eladom, akkor természetesen visszajön az ára. Az utasoknak is jó mert olcsóbban adnám mint a büfékocsi árai. Amúgy köszönöm az ötletet, veszek hotdog kiflit is egy párat, meg vagy két csomag virslit.
márc. 15. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!